Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 251

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kubdu
    kubdu (02.09.2010 21:29)
    Dziewczęta myślą, a panowie wycierają.
  2. siuniek
    siuniek (02.09.2010 11:20)
    Serdeczne dzięki za wizytę w Izraelu. Z radością gościć Cię będę znów... :)
  3. skalimonka
    skalimonka (01.09.2010 16:46)
    Poznaję, płynęłam/jechałam :) statkiem po Kanale Ostódzko-Elbląskim :) Fajna frajda i ciekawostka :) Pozdrawiam
  4. irena2005n
    irena2005n (01.09.2010 15:06)
    ..uroczy...
  5. irena2005n
    irena2005n (01.09.2010 15:03)
    Dzięki za wizytę...
  6. mapew
    mapew (27.08.2010 20:02)
    zfieszu, z przyjemnoscia powedrowalem po Twojej Snowdonii (dzisiaj dokonczylem). Dziekuje za gratulacje i za mile odwiedziny muensterlandzkich zamkow z tyloma plusikami. Pozdrawiam serdecznie
  7. pt.janicki
    pt.janicki (27.08.2010 16:52)
    Renato, widać po zdjęciu "z góry", że Zfiesz duży chłop jest...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (27.08.2010 16:42)
    Ziiiiiipiiiiiiz !!!!!!!
    ...czekamyyyyyyyy !!!!!!
  9. pt.janicki
    pt.janicki (27.08.2010 16:37)
    ...o! ...mamusiu!
  10. pt.janicki
    pt.janicki (27.08.2010 16:34)
    ...znaczy po ciemku można?