Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 251
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
Dziewczęta myślą, a panowie wycierają.
-
Serdeczne dzięki za wizytę w Izraelu. Z radością gościć Cię będę znów... :)
-
Poznaję, płynęłam/jechałam :) statkiem po Kanale Ostódzko-Elbląskim :) Fajna frajda i ciekawostka :) Pozdrawiam
-
..uroczy...
-
Dzięki za wizytę...
-
zfieszu, z przyjemnoscia powedrowalem po Twojej Snowdonii (dzisiaj dokonczylem). Dziekuje za gratulacje i za mile odwiedziny muensterlandzkich zamkow z tyloma plusikami. Pozdrawiam serdecznie
-
Renato, widać po zdjęciu "z góry", że Zfiesz duży chłop jest...
-
Ziiiiiipiiiiiiz !!!!!!!
...czekamyyyyyyyy !!!!!!
-
...o! ...mamusiu!
-
...znaczy po ciemku można?
-
Dziewczęta myślą, a panowie wycierają.
-
Serdeczne dzięki za wizytę w Izraelu. Z radością gościć Cię będę znów... :)
-
Poznaję, płynęłam/jechałam :) statkiem po Kanale Ostódzko-Elbląskim :) Fajna frajda i ciekawostka :) Pozdrawiam
-
..uroczy...
-
Dzięki za wizytę...
-
zfieszu, z przyjemnoscia powedrowalem po Twojej Snowdonii (dzisiaj dokonczylem). Dziekuje za gratulacje i za mile odwiedziny muensterlandzkich zamkow z tyloma plusikami. Pozdrawiam serdecznie
-
Renato, widać po zdjęciu "z góry", że Zfiesz duży chłop jest...
-
Ziiiiiipiiiiiiz !!!!!!!
...czekamyyyyyyyy !!!!!! -
...o! ...mamusiu!
-
...znaczy po ciemku można?