Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 250
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
biorąc pod uwagę liczebność argentyńskiej diaspory żydowskiej, mieszane małżeństwa pewnie nie należą do rzadkości. ale fakt - tak trwałe zestawienia tych symboli, to raczej nieczęsty widok...
-
mam nadzieję kiedyś się przekonać...
-
a zauważyłeś, że tradycyjna muzyka (i taniec) argentyńska jest chyba najsmutniejsza spośród wszystkich krajów latynoameryki?
-
a ja dziękuję za wszystkie plusy i, jak zwykle rzeczowe, komentarze:-)
-
wszystko się zgadza leszku. jednak w przypadku tej pikiety, podobnie jak w przypadku wielu innych pikiet kombatantów różnych wojen na świecie, chodzi zapewne bardziej o zwrócenie uwagi na los tych, których najpierw wykorzystano, a później pozostawiono samym sobie. w dzisiejszych czasach bohaterowie są, niestety, bohaterami tak długo, jak długo daje się na nich "ugrać" coś w polityce.
co się zaś tyczy samych falkandów, jedynym "plusem" tej wojny, było osłabienie i w efekcie upadek brutalnej junty. jakkolwiek bezdusznie może to zabrzmieć, ofiara przeszło sześciuset argentyńskich nie poszła w tym kontekscie na marne...
a perfidne wykorzystywanie sporów historycznych do podsycania nacjonalistycznych nastrojów nie jest chyba specjalnością wyłącznie argentyńską. wystarczy poczytać/posłuchać/pooglądać polskie media...
-
tu się nie ma z czego śmiać kuniu! złapałbyś wersalkę lecącą z balkonu? ja nie. a i ciebie bym nie podejrzewał kulturysto;-)
-
Zwieszu, dopiero teraz odkrylem Twoje pytanie w mojej galerii zamkowej. Zdjecia te sa efektem zamierzonych wyjazdow, na ogol weekendowych i przy sprzyjajacej pogodzie (lubie niebieskie niebo :-)
Co do mojego zawodu to dobrze pamietasz :-) Ale ja nie jezdze w teren, pracuje wylacznie przy biurku :-)
(a wiec te zdjecia to nie jest polaczenie przyjemnego z pozytecznym lecz sama tylko przyjemnosc :)
Raz jeszcze dzieki za wszystkie plusiki
-
A od kiedy to szefostwo, Piotrze, odpoczynkiem pracowników zainteresowane ? A, masz na myśli fotka zamiast urlopu, tak ?
-
Zfiesz, nie zmieścisz się.
-
fajny!
-
biorąc pod uwagę liczebność argentyńskiej diaspory żydowskiej, mieszane małżeństwa pewnie nie należą do rzadkości. ale fakt - tak trwałe zestawienia tych symboli, to raczej nieczęsty widok...
-
mam nadzieję kiedyś się przekonać...
-
a zauważyłeś, że tradycyjna muzyka (i taniec) argentyńska jest chyba najsmutniejsza spośród wszystkich krajów latynoameryki?
-
a ja dziękuję za wszystkie plusy i, jak zwykle rzeczowe, komentarze:-)
-
wszystko się zgadza leszku. jednak w przypadku tej pikiety, podobnie jak w przypadku wielu innych pikiet kombatantów różnych wojen na świecie, chodzi zapewne bardziej o zwrócenie uwagi na los tych, których najpierw wykorzystano, a później pozostawiono samym sobie. w dzisiejszych czasach bohaterowie są, niestety, bohaterami tak długo, jak długo daje się na nich "ugrać" coś w polityce.
co się zaś tyczy samych falkandów, jedynym "plusem" tej wojny, było osłabienie i w efekcie upadek brutalnej junty. jakkolwiek bezdusznie może to zabrzmieć, ofiara przeszło sześciuset argentyńskich nie poszła w tym kontekscie na marne...
a perfidne wykorzystywanie sporów historycznych do podsycania nacjonalistycznych nastrojów nie jest chyba specjalnością wyłącznie argentyńską. wystarczy poczytać/posłuchać/pooglądać polskie media... -
tu się nie ma z czego śmiać kuniu! złapałbyś wersalkę lecącą z balkonu? ja nie. a i ciebie bym nie podejrzewał kulturysto;-)
-
Zwieszu, dopiero teraz odkrylem Twoje pytanie w mojej galerii zamkowej. Zdjecia te sa efektem zamierzonych wyjazdow, na ogol weekendowych i przy sprzyjajacej pogodzie (lubie niebieskie niebo :-)
Co do mojego zawodu to dobrze pamietasz :-) Ale ja nie jezdze w teren, pracuje wylacznie przy biurku :-)
(a wiec te zdjecia to nie jest polaczenie przyjemnego z pozytecznym lecz sama tylko przyjemnosc :)
Raz jeszcze dzieki za wszystkie plusiki -
A od kiedy to szefostwo, Piotrze, odpoczynkiem pracowników zainteresowane ? A, masz na myśli fotka zamiast urlopu, tak ?
-
Zfiesz, nie zmieścisz się.
-
fajny!