Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 249

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 14:29)
    ale w anglii takich fajnych nie macie:-p
  2. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 14:17)
    ładnie, ładnie... to fakt! ale i praktycznie bardzo, bo za naprawdę świetne pole namiotowe (pole+kuchnia+łazienka z prysznicem+niesamowite widoki) zapłacilismy tylko 3,50 za noc za osobę!
  3. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 14:10)
    tja... a świstak siedzi i zawija...

    co do tłumów turystów, muszę przyznać, że tak zadeptanego miejsca w uk, jak conwy, jeszcze nie odwiedzałem!
  4. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 14:08)
    a spróbuj zapytać o drogę marcinie! to jest dopiero karkołomne!:-) ale za to dajesz wiele radości miejscowym;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 13:56)
    trawę przystrzygły zapewne owce, a ciuchcia co prawda nie plastelinowa, ale za to starsza niż niżej podpisani razem wzięci (poza piotrem rzecz jasna:-) miłe czekanie natomiast zapewne szybko by się skończyło, bo... no bo to w końcu snowdonia!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 13:42)
    leniwe i tyle!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 13:41)
    akurat przy śniadaniu (kiełbaski i bekon z grilla) się przytrafił. świetny na trawienie!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 13:40)
    bo... to są lasy cholernie deszczowe! szkoda tylko, że temperatury trochę inne niż w tych tropikalnych:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 13:38)
    a może nabiera się odwagi, żeby nią zjechać?:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 13:33)
    kłaniamy się:-)