Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 247

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. agaxpl
    agaxpl (09.09.2010 14:37)
    pięknie pięknie piękne ! - komentarz hurtem do wszystkich zdjęć z serii :D
  2. shoresinflames
    shoresinflames (09.09.2010 12:21)
    Zwloki z latarnia w tle? Niezle...
  3. 2_koty
    2_koty (09.09.2010 9:57)
    Dzięki Zwierzu za wizytę :-)
  4. mj1945
    mj1945 (09.09.2010 8:29)
    zachód słońca nad Worm's Head-rzeczywiście zachwycający widok
  5. mj1945
    mj1945 (09.09.2010 8:25)
    +++++
  6. mj1945
    mj1945 (09.09.2010 8:21)
    +++++
  7. kielec
    kielec (04.09.2010 17:56)
    porządny wypad, plus za trudy podróży i jej efekty
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.09.2010 17:26)
    zfieszaczku jeszcze wrócem, bo mi siem stronki przestały łobracać...
  9. mapew
    mapew (03.09.2010 15:19)
    na pewno da sie, ale mnie sie jeszcze nie udalo :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (03.09.2010 14:57)
    jakim kanałem?:-p