Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 240
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
opłaciło się :)
-
ogrody kolorów i pastelowe światło :)
-
iluzja :)
-
cynamonem :)
-
równie piękne ale jakby samotnośc mniejsza
-
masz piękne nastrojowe zdjęcie, które dodatkowo z panem i psem wg mnie czyni je jeszcze bardziej symbolicznym :)
Miodzio :)
-
rzeczywiście jeden plus nie wystarczy , jak również w przypadku poprzednich zdjęc
-
marsjańsko-czarodziejsko
-
jest przepięknej urody bez wątpienia :)
-
skojarzyło mi sie trochę z malarstwem Yves Tanguy, piękne miejsce
-
opłaciło się :)
-
ogrody kolorów i pastelowe światło :)
-
iluzja :)
-
cynamonem :)
-
równie piękne ale jakby samotnośc mniejsza
-
masz piękne nastrojowe zdjęcie, które dodatkowo z panem i psem wg mnie czyni je jeszcze bardziej symbolicznym :)
Miodzio :) -
rzeczywiście jeden plus nie wystarczy , jak również w przypadku poprzednich zdjęc
-
marsjańsko-czarodziejsko
-
jest przepięknej urody bez wątpienia :)
-
skojarzyło mi sie trochę z malarstwem Yves Tanguy, piękne miejsce