Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 240

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:12)
    opłaciło się :)
  2. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:11)
    ogrody kolorów i pastelowe światło :)
  3. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:07)
    iluzja :)
  4. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:07)
    cynamonem :)
  5. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:06)
    równie piękne ale jakby samotnośc mniejsza
  6. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:06)
    masz piękne nastrojowe zdjęcie, które dodatkowo z panem i psem wg mnie czyni je jeszcze bardziej symbolicznym :)
    Miodzio :)
  7. freemarti
    freemarti (17.09.2010 22:58)
    rzeczywiście jeden plus nie wystarczy , jak również w przypadku poprzednich zdjęc
  8. freemarti
    freemarti (17.09.2010 22:48)
    marsjańsko-czarodziejsko
  9. freemarti
    freemarti (17.09.2010 22:37)
    jest przepięknej urody bez wątpienia :)
  10. freemarti
    freemarti (17.09.2010 22:35)
    skojarzyło mi sie trochę z malarstwem Yves Tanguy, piękne miejsce