Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 238

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 22:20)
    zastanowię się... a co dobrego przyniosłaś?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 22:19)
    no... miziały się z kwadrans!:-)
  3. kubdu
    kubdu (25.09.2010 22:19)
    Wpuszczaj Zfiesz.
  4. kubdu
    kubdu (25.09.2010 22:18)
    Ty raczej nie musisz mniemać (nie mylić z mnie mieć) . Ty to powinieneś wiedzieć. Czyżby zastygły w tej pozycji na dłużej ?
  5. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 22:18)
    ...w lekko zalatującym piekłem błocie! ale co tam! jest cudownie:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 22:17)
    z weną jeszcze jakoś bym sobie poradził, ale z czasem się nie wyrabiam! budżet nadgodzinami trochę reperować muszę. no i inspekcję z centrali miałem (rodziców znaczy się:-)
  7. kubdu
    kubdu (25.09.2010 22:15)
    I po kostki w wodzie. Ale co tam. Jest cudownie.
  8. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 22:14)
    ale tu akurat, mamy przykład miłości rodzicielskiej. tak mniemam:-)
  9. kubdu
    kubdu (25.09.2010 22:13)
    I to strasznie, brzydalu, strasznie. Dobrze, że jest się gdzie poprzytulać - jak widać Landimore to idealne miejsce.
  10. kubdu
    kubdu (25.09.2010 22:11)
    Zdjęcia super ! Ale co to Zfiesz, weny nie masz ? Jak to tak ? Toż to nie podobna.