Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 239

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kubdu
    kubdu (21.09.2010 22:04)
    Zfieszu, rekordzisto ! Pobudka ! Gratulacje, bo komu jak komu, ale Tobie za piękne oczy nie dają, brzydalu. I Twojego łuuu wcale się nie boję.
  2. mapew
    mapew (19.09.2010 15:11)
    ...ale nowy spektakl sie zaczyna...
  3. mapew
    mapew (19.09.2010 15:09)
    cudowne ++++
  4. mapew
    mapew (19.09.2010 15:09)
    +++++++
  5. mapew
    mapew (19.09.2010 14:17)
    Twoj? :-))
  6. kasia-s
    kasia-s (18.09.2010 14:42)
    Przepiękne kolory :)
  7. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:35)
    To był balsam dla duszy
    Tak gładko i przyjemnie się oglądało i koniec przyszedł szybciej niżbym tego chciała.
    Fantastyczne miejsca i również zdjęcia :)
  8. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:18)
    +++++
  9. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:16)
    śliczności chatka :)
  10. freemarti
    freemarti (17.09.2010 23:13)
    a nie mówiłam ?