Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 236
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
Jestem jak najbardziej za prywatyzacją. Oprócz służby zdrowia oczywiście. Ta już się zawaliła.
-
jakoś nie zauważyłem tego w twoim przypadku:-p
-
daleko posunięte skojarzenie, ale... dzięki za uznaie:-)
-
jakieś reminescencje powinny się pojawić, ale nie obiecuję. może skleję coś osobnego? ostatnio poszukuję pomysłu dla tej relacji-molocha. trzeba ją podzielić na mniejsze, albo sprywatyzować, bo inaczej się zawali:-)
-
piasek? hmmm....
ale pewnie nie chciałabyś się na takiej plaży opalać? no, chyba że na baaardzo grubym materacu:-p
-
taka... zielona:-)
-
co prawda na horyzoncie widać już miasteczko, ale jak na warunki brytyjskie, można powiedzieć, że to bezludna okolica:-)
-
I tu coś o wspomnianej inspekcji będzie ?
-
co ty! półtorej godzinki autostradą i jesteś;-) a później półtorej godziny czekania, żeby ci nikt w kadr nie wlazł;-)
-
cała przyjemność po mojej stronie:-) za tydzień-dwa kolejna porcja środków nasennych:-)
-
Jestem jak najbardziej za prywatyzacją. Oprócz służby zdrowia oczywiście. Ta już się zawaliła.
-
jakoś nie zauważyłem tego w twoim przypadku:-p
-
daleko posunięte skojarzenie, ale... dzięki za uznaie:-)
-
jakieś reminescencje powinny się pojawić, ale nie obiecuję. może skleję coś osobnego? ostatnio poszukuję pomysłu dla tej relacji-molocha. trzeba ją podzielić na mniejsze, albo sprywatyzować, bo inaczej się zawali:-)
-
piasek? hmmm....
ale pewnie nie chciałabyś się na takiej plaży opalać? no, chyba że na baaardzo grubym materacu:-p -
taka... zielona:-)
-
co prawda na horyzoncie widać już miasteczko, ale jak na warunki brytyjskie, można powiedzieć, że to bezludna okolica:-)
-
I tu coś o wspomnianej inspekcji będzie ?
-
co ty! półtorej godzinki autostradą i jesteś;-) a później półtorej godziny czekania, żeby ci nikt w kadr nie wlazł;-)
-
cała przyjemność po mojej stronie:-) za tydzień-dwa kolejna porcja środków nasennych:-)