Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 236

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. kubdu
    kubdu (25.09.2010 23:35)
    Jestem jak najbardziej za prywatyzacją. Oprócz służby zdrowia oczywiście. Ta już się zawaliła.
  2. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:33)
    jakoś nie zauważyłem tego w twoim przypadku:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:31)
    daleko posunięte skojarzenie, ale... dzięki za uznaie:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:24)
    jakieś reminescencje powinny się pojawić, ale nie obiecuję. może skleję coś osobnego? ostatnio poszukuję pomysłu dla tej relacji-molocha. trzeba ją podzielić na mniejsze, albo sprywatyzować, bo inaczej się zawali:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:21)
    piasek? hmmm....

    ale pewnie nie chciałabyś się na takiej plaży opalać? no, chyba że na baaardzo grubym materacu:-p
  6. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:20)
    taka... zielona:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:11)
    co prawda na horyzoncie widać już miasteczko, ale jak na warunki brytyjskie, można powiedzieć, że to bezludna okolica:-)
  8. kubdu
    kubdu (25.09.2010 23:09)
    I tu coś o wspomnianej inspekcji będzie ?
  9. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 23:06)
    co ty! półtorej godzinki autostradą i jesteś;-) a później półtorej godziny czekania, żeby ci nikt w kadr nie wlazł;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (25.09.2010 22:52)
    cała przyjemność po mojej stronie:-) za tydzień-dwa kolejna porcja środków nasennych:-)