Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 227

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 20:45)
    zawsze, kiedy tylko będziesz miała ochotę i potrzbę, możesz tu przyjść i posiedzieć. czuj się jak u siebie:-)

    a na podobne zachody liczę na szkockich hebrydach. już za tydzień! hihihihi:-)
  2. renata-1
    renata-1 (07.10.2010 19:42)
    takiego pięknego zachodu brakowało mi na Nordkappie, Szczęściarzu
  3. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:33)
    tak... :-p
  4. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:30)
    zawiodłem się...
  5. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:29)
    no właśnie Pani Zwierzowa jest czasem zbyt powsciągliwa w wyrażaniu zachwytów;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:28)
    nie, rozkoszował się lekturą...
  7. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:27)
    właśnie dlatego piękna!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:27)
    nie zdązyłem spytać. zalatane jakieś było;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:26)
    ale gdyby tak puścić grupę przedszkolną... spade and bucket brigade jak mawiają tubylcy... pewnie by sobie poradzili:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:23)
    tak czy inaczej, popełnił błąd.

    btw, na plaży w rhossili leży wrak drewnianej barki. oglądać go można tylko w czasie odpływu i z tego co widziałem na fotkach, wygląda świetnie. szkoda tylko, że na plażę trzeba schodzić z ogromnej góry. mi się nie chciało. mimo że był odpływ... ;-)