Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 227
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
takiego pięknego zachodu brakowało mi na Nordkappie, Szczęściarzu
-
tak... :-p
-
zawiodłem się...
-
no właśnie Pani Zwierzowa jest czasem zbyt powsciągliwa w wyrażaniu zachwytów;-)
-
nie, rozkoszował się lekturą...
-
właśnie dlatego piękna!:-)
-
nie zdązyłem spytać. zalatane jakieś było;-)
-
ale gdyby tak puścić grupę przedszkolną... spade and bucket brigade jak mawiają tubylcy... pewnie by sobie poradzili:-)
-
tak czy inaczej, popełnił błąd.
btw, na plaży w rhossili leży wrak drewnianej barki. oglądać go można tylko w czasie odpływu i z tego co widziałem na fotkach, wygląda świetnie. szkoda tylko, że na plażę trzeba schodzić z ogromnej góry. mi się nie chciało. mimo że był odpływ... ;-)
-
takiego pięknego zachodu brakowało mi na Nordkappie, Szczęściarzu
-
tak... :-p
-
zawiodłem się...
-
no właśnie Pani Zwierzowa jest czasem zbyt powsciągliwa w wyrażaniu zachwytów;-)
-
nie, rozkoszował się lekturą...
-
właśnie dlatego piękna!:-)
-
nie zdązyłem spytać. zalatane jakieś było;-)
-
ale gdyby tak puścić grupę przedszkolną... spade and bucket brigade jak mawiają tubylcy... pewnie by sobie poradzili:-)
-
tak czy inaczej, popełnił błąd.
btw, na plaży w rhossili leży wrak drewnianej barki. oglądać go można tylko w czasie odpływu i z tego co widziałem na fotkach, wygląda świetnie. szkoda tylko, że na plażę trzeba schodzić z ogromnej góry. mi się nie chciało. mimo że był odpływ... ;-)
a na podobne zachody liczę na szkockich hebrydach. już za tydzień! hihihihi:-)