Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 226

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 21:15)
    nie mam pewności, bo nie widziałem nigdzie ogródka ze szpinakiem:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 21:14)
    nie zaczynaj!:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 21:13)
    rzuca się w oczy!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 21:10)
    ojoj! ile razy ja to słyszałem!:-) ale nie powiem, żebym szczególnie się przejmował;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 21:10)
    fakt, zaskakujące. szczególnie zważywszy na porę...
  6. renata-1
    renata-1 (07.10.2010 21:08)
    czy ktoś Ci tak powiedział?
  7. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 20:51)
    żyć życią, ale w końcu góral umiera... http://www.youtube.com/watch?v=4RS4u6aePFU
  8. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 20:50)
    wbrew pozorom, ja naprawdę nie jestem taki najgorszy ze złych:-)
  9. renata-1
    renata-1 (07.10.2010 20:48)
    dziękuję za zaproszenie, trudno odmówić
  10. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 20:47)
    a dodajesz cynamonu do ciasta, czy do twarogu? bo ja i tu i tu. i odrobinę chili. ...i imbiru. ...i gałki muszkatałowej...