Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 229

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:05)
    po kilkudziesięciu latach na ziemi, piekło nie może przerażac...;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:04)
    ten pracuje w melioracji?:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 19:03)
    jak widać, w jukeju kultura polityczna już trochę wyższa. koryta nie mają takiego brania:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 18:57)
    myślę że stada rozwścieczonych walijczyków ta ażurowa bramka by nie powstrzymała:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 18:56)
    dość, że tak powiem, ekstremalny pomysł:-) tyle że akurat nie miałem pod ręką ani lwich nagrań, ani prawdziwego kociaka. nie licząc oczywiście mojej osobistej tygrysicy!:-)
  6. fiera_loca
    fiera_loca (05.10.2010 1:31)
    co tu duzo godac, fajne foty poczyniles.
  7. pendragon
    pendragon (02.10.2010 2:03)
    Jeżeli będziesz coś nowego miał to poproszę o cynk, ja rzadziej ostatnio bywam więc wdzięczny będę bardzo, pozdro!
  8. s.wawelski
    s.wawelski (01.10.2010 5:08)
    Nie wiem juz o co mi chodzillo, ale ciesze sie, ze Ci sie udalo :-)
  9. amused.to.death
    amused.to.death (01.10.2010 0:52)
    Skończyłam Norwegię (zapraszam zresztą do obejrzenia/przeczytania) więc czas na nadrabianie zaległości czytelniczych i właśnie trzeba wrócić do Meksyku....:)
  10. zfiesz
    zfiesz (01.10.2010 0:48)
    no właśnie ta "relacja" trochę taka nietypowa jak na mnie jest. strasznie przewodnikowa. podobnie jak ty, też chciałbym nauczyć się tak pisać:-) ten tekst wyszedł mi jakoś przypadkowo:-)

    niemniej, dzięki wielkie i czekam na twoją relację z tej trochę zapomnianej wysepki.