Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 225

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. siuniek
    siuniek (08.10.2010 14:00)
    klasyczna klasyka, ale mogłabym w takim zamieszkać :)
  2. zfiesz
    zfiesz (08.10.2010 13:59)
    tak naprawdę to trochę przesadziłem z tymi tłumami. raz, że byliśmy tam w środku wrześniowego tygodnia, a dwa, że gower jest bardziej zatłoczone od drugiej - południowej - strony. na północ, poza sezonem, trafiają tylko tacy zapaleńcy jak my:-)
  3. siuniek
    siuniek (08.10.2010 13:59)
    fakt, kojarzy się z takim mocno surowym stanem ...
  4. zfiesz
    zfiesz (08.10.2010 13:56)
    be my guest!:-)
  5. siuniek
    siuniek (08.10.2010 13:55)
    też chętnie przyłączę się do grona sandałnerów, jeśli można ;)
  6. siuniek
    siuniek (08.10.2010 13:43)
    ale warto czekać żeby zostać samemu w takim miejscu ...
  7. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 23:32)
    a jesteś pewna, że takie słowo w ogóle istnieje?:-D
  8. amused.to.death
    amused.to.death (07.10.2010 23:26)
    :)
    nie byłam pewna czy istnieje damska wersja słowa:D
  9. zfiesz
    zfiesz (07.10.2010 23:25)
    a masz problem z samookreśleniem?;-p na moje oko jesteś sandałnerką, ale ja tam się zbytnio nie wyznaję;-)
  10. amused.to.death
    amused.to.death (07.10.2010 23:16)
    ja też chyba jestem sałdałnerem.
    czy może sałdałnerką? hm...