Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 225
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
klasyczna klasyka, ale mogłabym w takim zamieszkać :)
-
tak naprawdę to trochę przesadziłem z tymi tłumami. raz, że byliśmy tam w środku wrześniowego tygodnia, a dwa, że gower jest bardziej zatłoczone od drugiej - południowej - strony. na północ, poza sezonem, trafiają tylko tacy zapaleńcy jak my:-)
-
fakt, kojarzy się z takim mocno surowym stanem ...
-
be my guest!:-)
-
też chętnie przyłączę się do grona sandałnerów, jeśli można ;)
-
ale warto czekać żeby zostać samemu w takim miejscu ...
-
a jesteś pewna, że takie słowo w ogóle istnieje?:-D
-
:)
nie byłam pewna czy istnieje damska wersja słowa:D
-
a masz problem z samookreśleniem?;-p na moje oko jesteś sandałnerką, ale ja tam się zbytnio nie wyznaję;-)
-
ja też chyba jestem sałdałnerem.
czy może sałdałnerką? hm...
-
klasyczna klasyka, ale mogłabym w takim zamieszkać :)
-
tak naprawdę to trochę przesadziłem z tymi tłumami. raz, że byliśmy tam w środku wrześniowego tygodnia, a dwa, że gower jest bardziej zatłoczone od drugiej - południowej - strony. na północ, poza sezonem, trafiają tylko tacy zapaleńcy jak my:-)
-
fakt, kojarzy się z takim mocno surowym stanem ...
-
be my guest!:-)
-
też chętnie przyłączę się do grona sandałnerów, jeśli można ;)
-
ale warto czekać żeby zostać samemu w takim miejscu ...
-
a jesteś pewna, że takie słowo w ogóle istnieje?:-D
-
:)
nie byłam pewna czy istnieje damska wersja słowa:D -
a masz problem z samookreśleniem?;-p na moje oko jesteś sandałnerką, ale ja tam się zbytnio nie wyznaję;-)
-
ja też chyba jestem sałdałnerem.
czy może sałdałnerką? hm...