Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 224
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
a mnie przegonili z aparatem :( a Tobie za to wyszlo przecudnie to wnetrze!
-
dziękuję za wędrówkę po Norwegii
-
Dzięki, Zfieszu, że wpadłeś na moje strony i zostawiłeś plusa za podróż po dawnej Pogezanii. Nie jestem zaskoczony, że wszystkie pokazane miejsca są Ci znane, dziwiłbym się raczej, gdyby było inaczej - wszak Oberland to przecież Twoje strony. Pozdrawiam.
-
Zfieszu, dziedzina techniki przedstawiona na wskazanym przez Ciebie zdjęciu ludzkości służy bez wątpienia... :-) ...
-
A wiec nastepny mikroregion Wiekiej Brytanii chcesz dorzucic do kolekcji...
-
staram się jak mogę obalić mit o "nieatrakcyjności" wielkiej brytanii (poza kilkoma top-atrakcjami) jako miejsca na wakacje i nie tylko. a walia w tej walce zajmuje szczególne miejsce.
cieszę się, że ci się podobało!
...i tobie loca:-)
-
świetne, piekne, przyciągające spojrzenie fotki. I znów ta myśl - warto by się tam wybrać, tylko czasu brak. Dobrze że do Twoich zdjęć można o każdej porze i za darmo wrócić.
-
z takimi maleńkimi okienkami?:-)
-
no nie taki znów surowy! mocno zasolony!:-)
-
a mnie przegonili z aparatem :( a Tobie za to wyszlo przecudnie to wnetrze!
-
dziękuję za wędrówkę po Norwegii
-
Dzięki, Zfieszu, że wpadłeś na moje strony i zostawiłeś plusa za podróż po dawnej Pogezanii. Nie jestem zaskoczony, że wszystkie pokazane miejsca są Ci znane, dziwiłbym się raczej, gdyby było inaczej - wszak Oberland to przecież Twoje strony. Pozdrawiam.
-
Zfieszu, dziedzina techniki przedstawiona na wskazanym przez Ciebie zdjęciu ludzkości służy bez wątpienia... :-) ...
-
A wiec nastepny mikroregion Wiekiej Brytanii chcesz dorzucic do kolekcji...
-
staram się jak mogę obalić mit o "nieatrakcyjności" wielkiej brytanii (poza kilkoma top-atrakcjami) jako miejsca na wakacje i nie tylko. a walia w tej walce zajmuje szczególne miejsce.
cieszę się, że ci się podobało!
...i tobie loca:-) -
świetne, piekne, przyciągające spojrzenie fotki. I znów ta myśl - warto by się tam wybrać, tylko czasu brak. Dobrze że do Twoich zdjęć można o każdej porze i za darmo wrócić.
-
z takimi maleńkimi okienkami?:-)
-
no nie taki znów surowy! mocno zasolony!:-)
co do zdjęcia, szkoda że nie wziąłem statywu (wracałem akurat z wyrwania zęba!). to jedno zniewielu zdjęć, które wyszły nieporuszone.