Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 216

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. avill
    avill (01.11.2010 19:01)
    Dzięki za plusiki z Meteorów. :)
    Relacja moja krótka, bo brak mi talentu literackiego, a i wizyta w Meteorach była krótka.
    Grecja również nie pociągała mnie zbytnio, ale za namową córki zafascynowanej mitologią, w kraju bogów spędziliśmy wakacje, większość czasu, na południu Grecji.
    Pozdrawiam i życzę zrealizowania marzeń, tych ze zdjęć :)
  2. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (01.11.2010 13:18)
    Zfieszu,
    jakas stronka, link ...
    Poprosze. Wybieramy sie wkrotce.
  3. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (01.11.2010 13:15)
    Tam gdzies mieszkal Hobbit :)
    A przynajmniej tak to sobie wyobrazam .
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (01.11.2010 13:13)
    Nie wiem ktory to juz raz wracam do tej Twojej Krainy Nadmiaru ...
    ...i wiecznie mi malo :)
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.10.2010 6:07)
    :D Słusznie prawisz, Zfiesz! Moje durne komentarze to tu, to tam - wydawać by się mogło, że rozrzucane chaotycznie, ale tak naprawdę mają swój określony porządek. Jak śmieci porozrzucane na torach - kolej rzeczy :D
    Pozdro, dobrego dnia :)
  6. fiera_loca
    fiera_loca (26.10.2010 2:03)
    a mi sie podobi.
    bueno, guapo, me voy a la cama :) hasta pronto
  7. fiera_loca
    fiera_loca (26.10.2010 1:57)
    znalazlam "inne" zelene zhyto,jakosc ok i fajne, fajne...
  8. fiera_loca
    fiera_loca (26.10.2010 1:48)
    otoz to
  9. zfiesz
    zfiesz (26.10.2010 1:46)
    wielkodusznie:-)
  10. fiera_loca
    fiera_loca (26.10.2010 1:46)
    Cumbia...ciemna noca, ale slychac :)