Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 214

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (12.11.2010 14:46)
    ja wiem czy uśmiechnęta ta łódka? mi bardziej na zafrasowaną czymś wygląda;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (12.11.2010 14:43)
    ech... chciałbym móc ją (albo którąś z jej koleżanek/kolegów, braci/sióstr, wnucząt...) znów zobaczyć. tęskni mi się strasznie za meksykiem...
  3. zfiesz
    zfiesz (12.11.2010 14:20)
    żebyś wiedziała!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (12.11.2010 14:18)
    "kiedy patrzę na góry, widzę zaskoczoną loce":-)
  5. chlop2009
    chlop2009 (06.11.2010 0:48)
    :))))
  6. renata-1
    renata-1 (05.11.2010 20:09)
    śliczna
  7. ewelinka_w
    ewelinka_w (03.11.2010 8:46)
    dziękuję za odwiedziny :)
  8. fiera_loca
    fiera_loca (03.11.2010 1:18)
    super
  9. fiera_loca
    fiera_loca (03.11.2010 1:16)
    oooo,fajne
  10. pt.janicki
    pt.janicki (02.11.2010 11:02)
    ...tak na marginesie! Trochę się pogubiłem w Twoich podróżach. Co jakiś czas widzę nowe wrzutki, ale jak nie obejrzę od razu, to potem nie zawsze umiem do nich dotrzeć...