Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 215

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. pt.janicki
    pt.janicki (02.11.2010 10:42)
    Hej Zfieszu, dzięki za spotkanie! Z Twojego uznania dla paru moich zdjęć też się cieszę, a i Twoje komentarze też są inspirujące!
  2. mj1945
    mj1945 (02.11.2010 10:32)
    Dziękuję za plusy dla fotografii z Berlina i plusa dla całości.
  3. zfiesz
    zfiesz (02.11.2010 2:02)
    ten widok masz W DRODZE do pierwszego linka:-) hostel jest mniej więcej tam gdzie lewy róg jeziora...
  4. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.11.2010 1:56)
    A i szkoda,ze nie ma na Kolumberze funkcji : Dodaj zdjecie do ulubionych ;)
  5. zfiesz
    zfiesz (02.11.2010 1:55)
    ten pierwszy - bryn gwynant
  6. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.11.2010 1:55)
    Tak, to ten widok :)
    A ktory link do niego przynalezy ?
  7. mimbla.londyn
    mimbla.londyn (02.11.2010 1:53)
    ;p
    Kobieca natura ;)

    A tak na serio, to dzieki serdeczne za linki, tylko ktory hostel jest tym ze slawnym widokiem ze slawnego Hobbitowego zdjecia ?
  8. zfiesz
    zfiesz (02.11.2010 0:16)
    nie spotkałem, ale nie wykluczam...
  9. zfiesz
    zfiesz (02.11.2010 0:16)
    nienasycona!;-p
  10. zfiesz
    zfiesz (01.11.2010 23:45)
    top atrakcje? no właśnie dokładnie te wszystkie "bigbeny". oczywiście nie chcę im niczego ujmować. niezaprzeczalnie są to miejsca warte odwiedzenia. tyle że ja wolę te trochę mniej zadeptane...