Otrzymane komentarze dla użytkownika zfiesz, strona 213

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. pt.janicki
    pt.janicki (24.11.2010 13:26)
    ...takie minicolosseum...
  2. pt.janicki
    pt.janicki (24.11.2010 13:25)
    ...mieszkańcy nie narzekają na wilgoć?
  3. mj1945
    mj1945 (23.11.2010 22:42)
    Fantastyczny "spacerek".
  4. mj1945
    mj1945 (23.11.2010 22:40)
    kiedyś zostałem zaskoczony budką telefoniczną,która stała przy plaży i była oddalona od najbliższej miejscowości o kilka kilometrów-to było na wyspie Thassos-działała,zadzwoniłem do Polski
  5. pendragon
    pendragon (22.11.2010 12:07)
    Zwierzu, nie podziękowałem za odznakę, wielkie thankju! Szczerze mówiąc dopiero dziś zrozumiałem zasady :)
  6. kubdu
    kubdu (18.11.2010 23:58)
    Cudowne. Fantastyczne.
  7. fiera_loca
    fiera_loca (14.11.2010 22:44)
    fenkju za Barcelone
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.11.2010 17:21)
    :D
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.11.2010 16:41)
    fikuśna ardilla :))
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (12.11.2010 15:26)
    Hello :) Dzięks za linka :D Dziarska pioseneczka :D
    Co do kontynuacji... jako że nie mam nic mądrego do powiedzenia, to chociaż głupoty popiszę ;P