Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 685
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
-
Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam.
-
No to życzę miłego pobytu w Anglii i wielu wrażeń. Pozdrawiam.
-
Serdecznie dziękuję za wspólną wycieczkę z nami . ania pozdrawia
-
tak samo piękny, jak na moim zdjęciu latem :))
-
Widzę po miniaturkach, że zdjęcia piękne, ale pooglądam jak wrócę ;) bo sobie lecę ;)
http://kolumber.pl/g/147512-Kilka%20chwil%20w%20Doncaster
-
Dziękuję za wizytę w moich rejonach ;)
-
Nie szkodzi. Jesteś zawsze miłym gościem na wszystkich moich podróżach. Pozdrawiam.
-
Leszku,miałam wrócić do Twojej Warszawy (pamietam o tym),ale po drodze skusił mnie Malbork i Frombork:)
-
Podobny pomnik przyrody jest w Rudach (Raciborskich) i zwie się CYSTERS :)
Też jest to dąb szypułkowy,ma ok.450 lat i ponad 700 cm obwodu:)
-
Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam.
-
No to życzę miłego pobytu w Anglii i wielu wrażeń. Pozdrawiam.
-
Serdecznie dziękuję za wspólną wycieczkę z nami . ania pozdrawia
-
tak samo piękny, jak na moim zdjęciu latem :))
-
Widzę po miniaturkach, że zdjęcia piękne, ale pooglądam jak wrócę ;) bo sobie lecę ;)
http://kolumber.pl/g/147512-Kilka%20chwil%20w%20Doncaster -
Dziękuję za wizytę w moich rejonach ;)
-
Nie szkodzi. Jesteś zawsze miłym gościem na wszystkich moich podróżach. Pozdrawiam.
-
Leszku,miałam wrócić do Twojej Warszawy (pamietam o tym),ale po drodze skusił mnie Malbork i Frombork:)
-
Podobny pomnik przyrody jest w Rudach (Raciborskich) i zwie się CYSTERS :)
Też jest to dąb szypułkowy,ma ok.450 lat i ponad 700 cm obwodu:)

...ale spotkałem, fakt,że już trochę czasu temu,Niemców z NRD, którzy byli święcie przekonani o misji cywilizacyjnej Krzyżaków na wschodzie Europy...