Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 685

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (30.07.2013 11:51)
    ...patronka pewnie nie do końca była zachwycona działaniami zakonu noszącego jej imię...
    ...ale spotkałem, fakt,że już trochę czasu temu,Niemców z NRD, którzy byli święcie przekonani o misji cywilizacyjnej Krzyżaków na wschodzie Europy...
  2. g_firlit
    g_firlit (30.07.2013 9:52)
    Dziękuję za odwiedziny. Pozdrawiam.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (29.07.2013 16:26)
    No to życzę miłego pobytu w Anglii i wielu wrażeń. Pozdrawiam.
  4. anna.amarasekara
    anna.amarasekara (29.07.2013 13:14)
    Serdecznie dziękuję za wspólną wycieczkę z nami . ania pozdrawia
  5. anna.amarasekara
    anna.amarasekara (29.07.2013 13:11)
    tak samo piękny, jak na moim zdjęciu latem :))
  6. aniachal
    aniachal (29.07.2013 11:32)
    Widzę po miniaturkach, że zdjęcia piękne, ale pooglądam jak wrócę ;) bo sobie lecę ;)
    http://kolumber.pl/g/147512-Kilka%20chwil%20w%20Doncaster
  7. aniachal
    aniachal (29.07.2013 11:20)
    Dziękuję za wizytę w moich rejonach ;)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (29.07.2013 1:14)
    Nie szkodzi. Jesteś zawsze miłym gościem na wszystkich moich podróżach. Pozdrawiam.
  9. adaola
    adaola (29.07.2013 0:37)
    Leszku,miałam wrócić do Twojej Warszawy (pamietam o tym),ale po drodze skusił mnie Malbork i Frombork:)
  10. adaola
    adaola (28.07.2013 23:41)
    Podobny pomnik przyrody jest w Rudach (Raciborskich) i zwie się CYSTERS :)
    Też jest to dąb szypułkowy,ma ok.450 lat i ponad 700 cm obwodu:)