Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 687

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. adaola
    adaola (28.07.2013 23:21)
    A to ciekawe:) dzięki za opis. O tej uliczce/ścieżce nie wiedziałam.
  2. adaola
    adaola (28.07.2013 23:20)
    Pięknie się prezentują po odbudowie:)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (28.07.2013 21:17)
    Aniu, oczywiście masz rację - "Pan Samochodzik i złota rękawica". Zresztą sam autor, Zbigniew Nienacki mieszkał nad Jeziorakiem.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (28.07.2013 21:09)
    Dzięki.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (28.07.2013 21:07)
    W zasadzie wszędzie na zamku malborskim dominuje gotyk...
  6. cairos
    cairos (28.07.2013 18:35)
    Przyjemnie się zwiedzało Malbork, Frombork i Elbląg.
  7. cairos
    cairos (28.07.2013 18:33)
    Architektura gotycka może imponować, choć jest dość surowa.
  8. cairos
    cairos (28.07.2013 18:31)
    Bardzo ciekawie sie owa brama prezentuje.
  9. cairos
    cairos (28.07.2013 18:30)
    Kiedy byłem tu wiele lat temu, to tak pieknie odrestaurowanych domów niwe było.
  10. cairos
    cairos (28.07.2013 18:28)
    Zachwycajacy widok. Zamek nawet dziś imponuje wielkością i solidnością.