Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 686
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Owszem, kilkakrotnie miałem okazję zwiedzać wnętrze i słuchać organów.
-
W Pucku, niestety, nie byłem.
-
Podobny widok z portu na wzgórze i Farę jest w Pucku:)
-
Płynęlismy stateczkiem wycieczkowym po tym Zalewie w piekna pogode:))
-
Wspaniały jest ten dąb ... i silny jak tur,skoro oparl sie tylu burzom i zawieruchom dosłownie i w przenośni:))
-
Jest przepiękna zwłaszcza w środku,gdzie wysłuchalismy wspaniałego koncertu organowego:)))
-
Pamiętam dobrze ten pomnik przyrody:) Też go mam w swoich zbiorach:)
-
Potwierdzam - jest piękna i w dodatku z fotogenicznej cegły:)
-
Wzgórze Katedralne we Fromborku jest wspaniałe!:))
-
Ładna nazwa ulicy: Wigilijna:)
-
Owszem, kilkakrotnie miałem okazję zwiedzać wnętrze i słuchać organów.
-
W Pucku, niestety, nie byłem.
-
Podobny widok z portu na wzgórze i Farę jest w Pucku:)
-
Płynęlismy stateczkiem wycieczkowym po tym Zalewie w piekna pogode:))
-
Wspaniały jest ten dąb ... i silny jak tur,skoro oparl sie tylu burzom i zawieruchom dosłownie i w przenośni:))
-
Jest przepiękna zwłaszcza w środku,gdzie wysłuchalismy wspaniałego koncertu organowego:)))
-
Pamiętam dobrze ten pomnik przyrody:) Też go mam w swoich zbiorach:)
-
Potwierdzam - jest piękna i w dodatku z fotogenicznej cegły:)
-
Wzgórze Katedralne we Fromborku jest wspaniałe!:))
-
Ładna nazwa ulicy: Wigilijna:)