Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 686

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (28.07.2013 23:40)
    Owszem, kilkakrotnie miałem okazję zwiedzać wnętrze i słuchać organów.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (28.07.2013 23:36)
    W Pucku, niestety, nie byłem.
  3. adaola
    adaola (28.07.2013 23:34)
    Podobny widok z portu na wzgórze i Farę jest w Pucku:)
  4. adaola
    adaola (28.07.2013 23:33)
    Płynęlismy stateczkiem wycieczkowym po tym Zalewie w piekna pogode:))
  5. adaola
    adaola (28.07.2013 23:30)
    Wspaniały jest ten dąb ... i silny jak tur,skoro oparl sie tylu burzom i zawieruchom dosłownie i w przenośni:))
  6. adaola
    adaola (28.07.2013 23:27)
    Jest przepiękna zwłaszcza w środku,gdzie wysłuchalismy wspaniałego koncertu organowego:)))
  7. adaola
    adaola (28.07.2013 23:25)
    Pamiętam dobrze ten pomnik przyrody:) Też go mam w swoich zbiorach:)
  8. adaola
    adaola (28.07.2013 23:24)
    Potwierdzam - jest piękna i w dodatku z fotogenicznej cegły:)
  9. adaola
    adaola (28.07.2013 23:22)
    Wzgórze Katedralne we Fromborku jest wspaniałe!:))
  10. adaola
    adaola (28.07.2013 23:21)
    Ładna nazwa ulicy: Wigilijna:)