Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 683

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (30.07.2013 17:46)
    Jeżeli wypoczywałeć (podobnie, jak ja) na koszt LWP, to jeszcze nie była odbudowana...
  2. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:19)
    Ciągle myślę o tym ,by odwiedzić te miejsca po latach ,ale ciagle mi sie to nie udaje.Pozdrawiam
  3. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:16)
    Kiedy wypoczywałem w Elblągu na koszt LWP nie wiedziałem o tej ścieżce- zreszta chyba była zamknieta dla zwiedzających.A miejsce jest cudowne !
  4. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:14)
    Ja byłem w "Nalazkach" 8 lat później i też zapamiętałem stary Elbląg niezbyt ciekawie
  5. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:12)
    Jak byłem pierwszy raz w 1976 roku Pałac był jeszcze w trakcie remontu.
  6. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:11)
    Sklepienie palmowe w całej krasie
  7. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:10)
    O, to są akuratne rzeźby
  8. przedpole
    przedpole (30.07.2013 17:09)
    Mówiąc szczerze ,niw widze związków i potrzeby w tym miejscu
  9. lmichorowski
    lmichorowski (30.07.2013 16:55)
    Cóż, pewnej "misji cywilizacyjnej" trudno im odmówić. Inną sprawą - metody jej prowadzenia, choć i tu wydaje mi się, że "sienkiewiczowskie" postrzeganie Krzyżaków utrudnia nam obiektywne spojrzenie.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (30.07.2013 16:52)
    Nazwa w sam raz...