Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 683
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Jeżeli wypoczywałeć (podobnie, jak ja) na koszt LWP, to jeszcze nie była odbudowana...
-
Ciągle myślę o tym ,by odwiedzić te miejsca po latach ,ale ciagle mi sie to nie udaje.Pozdrawiam
-
Kiedy wypoczywałem w Elblągu na koszt LWP nie wiedziałem o tej ścieżce- zreszta chyba była zamknieta dla zwiedzających.A miejsce jest cudowne !
-
Ja byłem w "Nalazkach" 8 lat później i też zapamiętałem stary Elbląg niezbyt ciekawie
-
Jak byłem pierwszy raz w 1976 roku Pałac był jeszcze w trakcie remontu.
-
Sklepienie palmowe w całej krasie
-
O, to są akuratne rzeźby
-
Mówiąc szczerze ,niw widze związków i potrzeby w tym miejscu
-
Cóż, pewnej "misji cywilizacyjnej" trudno im odmówić. Inną sprawą - metody jej prowadzenia, choć i tu wydaje mi się, że "sienkiewiczowskie" postrzeganie Krzyżaków utrudnia nam obiektywne spojrzenie.
-
Nazwa w sam raz...
-
Jeżeli wypoczywałeć (podobnie, jak ja) na koszt LWP, to jeszcze nie była odbudowana...
-
Ciągle myślę o tym ,by odwiedzić te miejsca po latach ,ale ciagle mi sie to nie udaje.Pozdrawiam
-
Kiedy wypoczywałem w Elblągu na koszt LWP nie wiedziałem o tej ścieżce- zreszta chyba była zamknieta dla zwiedzających.A miejsce jest cudowne !
-
Ja byłem w "Nalazkach" 8 lat później i też zapamiętałem stary Elbląg niezbyt ciekawie
-
Jak byłem pierwszy raz w 1976 roku Pałac był jeszcze w trakcie remontu.
-
Sklepienie palmowe w całej krasie
-
O, to są akuratne rzeźby
-
Mówiąc szczerze ,niw widze związków i potrzeby w tym miejscu
-
Cóż, pewnej "misji cywilizacyjnej" trudno im odmówić. Inną sprawą - metody jej prowadzenia, choć i tu wydaje mi się, że "sienkiewiczowskie" postrzeganie Krzyżaków utrudnia nam obiektywne spojrzenie.
-
Nazwa w sam raz...