Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1116

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. city_hopper
    city_hopper (28.08.2011 10:43)
    Wyższym Piotrze?
  2. mj1945
    mj1945 (26.08.2011 12:20)
    dziękuję za plusy dla Erice
  3. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (25.08.2011 23:00)
    Leszku, dziękuję za odwiedziny.
    Pzdr/bARtek
  4. turysta1310
    turysta1310 (25.08.2011 9:19)
    Będzie trochę podziękowań. Pierwsze to za wizytę w Ogrodzieńcu +++ i podróż. Pozytywna ocena pobytu w Dolinie Charlotty i plusy. Z Podlesic to komentarze i +++ na zdjęcia. Plusy za zdjęcia z wydm, oraz z pobytu w Ustce plusy za zdjęcia i ocenę podróży. Poydrawiam Tadek
  5. edytamalceva
    edytamalceva (21.08.2011 10:58)
    Leszku śliczne dzięki za odwiedzinki :) i cala masę plusików na Majori ;) Pozdrawiam cieplutko :)
  6. pt.janicki
    pt.janicki (20.08.2011 21:52)
    ...widać, że nie od razu bazylikę zbudowano ... :-) ...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (20.08.2011 21:46)
    ...kolejna wiosna, a mury stoją...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (20.08.2011 21:46)
    ...brama wygląda dostojnie, a "nowoczesne" budynki, paradoksalnie, podkreślają tę dostojność...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (20.08.2011 21:43)
    ...i sporo miejsc parkingowych!
  10. pt.janicki
    pt.janicki (20.08.2011 20:07)
    Leszku, to były sympatyczne spotkania - to w Łódzkiem i Częstochowie oraz w południowo-wschodniej Anglii.Cieszę się także z pogaduchów odbytych przy ich okazji!