Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1115

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. przedpole
    przedpole (29.08.2011 9:01)
    Super
  2. przedpole
    przedpole (29.08.2011 9:00)
    Budynek na pewno jest neoklasycystyczny? Wtedy królował jeszcze klasycyzm.
  3. przedpole
    przedpole (29.08.2011 8:59)
    Brawo za spostrzegawczość.Może prawidłowo nie zmieściłoby się na tablicy?
  4. przedpole
    przedpole (29.08.2011 8:57)
    Świetne ujęcie z tą postacią.
  5. przedpole
    przedpole (29.08.2011 8:46)
    Jak oglądam w kościołach takie piękne ambony ,to często żałuję ,że nie są dziś w użytku,.A pamiętam jeszcze księży wdrapujących się na nie.
  6. przedpole
    przedpole (29.08.2011 8:45)
    Malowidło na stropie? To nie ma tam sklepienia?
  7. przedpole
    przedpole (29.08.2011 8:43)
    Ciekawe i nietypowe ujęcie
  8. przedpole
    przedpole (29.08.2011 8:41)
    Dobrze,że ta odbudowa postępouje.Pierwszy raz byłem w zamku w 1976 roku.Gdy porównuję dzisiejszy stan to widzę postęp robót
  9. ziutek7
    ziutek7 (28.08.2011 20:45)
    Wspaniały opis, równie dobre zdjęcia no i oczywiście rewelacyjny region.
  10. city_hopper
    city_hopper (28.08.2011 10:43)
    Wygląda czysto :-)