Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1115
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Super
-
Budynek na pewno jest neoklasycystyczny? Wtedy królował jeszcze klasycyzm.
-
Brawo za spostrzegawczość.Może prawidłowo nie zmieściłoby się na tablicy?
-
Świetne ujęcie z tą postacią.
-
Jak oglądam w kościołach takie piękne ambony ,to często żałuję ,że nie są dziś w użytku,.A pamiętam jeszcze księży wdrapujących się na nie.
-
Malowidło na stropie? To nie ma tam sklepienia?
-
Ciekawe i nietypowe ujęcie
-
Dobrze,że ta odbudowa postępouje.Pierwszy raz byłem w zamku w 1976 roku.Gdy porównuję dzisiejszy stan to widzę postęp robót
-
Wspaniały opis, równie dobre zdjęcia no i oczywiście rewelacyjny region.
-
Wygląda czysto :-)
-
Super
-
Budynek na pewno jest neoklasycystyczny? Wtedy królował jeszcze klasycyzm.
-
Brawo za spostrzegawczość.Może prawidłowo nie zmieściłoby się na tablicy?
-
Świetne ujęcie z tą postacią.
-
Jak oglądam w kościołach takie piękne ambony ,to często żałuję ,że nie są dziś w użytku,.A pamiętam jeszcze księży wdrapujących się na nie.
-
Malowidło na stropie? To nie ma tam sklepienia?
-
Ciekawe i nietypowe ujęcie
-
Dobrze,że ta odbudowa postępouje.Pierwszy raz byłem w zamku w 1976 roku.Gdy porównuję dzisiejszy stan to widzę postęp robót
-
Wspaniały opis, równie dobre zdjęcia no i oczywiście rewelacyjny region.
-
Wygląda czysto :-)