Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1104

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (08.09.2011 18:11)
    A ryby?
  2. lmichorowski
    lmichorowski (08.09.2011 18:10)
    To następnym razem i ja muszę się skusić.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (08.09.2011 18:09)
    Tego, przyznam się, nie pamiętam.
  4. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:19)
    tu był kiedys bar mleczny i super pirogi
  5. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:18)
    to tu tak chadzałem
  6. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:17)
    na tym tarasie jadłem spaniały placek po węgiersku :)
  7. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:10)
    tą wydmuszycę mam w ogrodzie-muszę wykopać bo mi ogród zarośnie
  8. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:08)
    jesienią będą tu wędkarze
  9. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:06)
    oooooo kolega fotografuje :)
  10. mj1945
    mj1945 (08.09.2011 14:04)
    przez 5 lat tędy chadzałem