Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1102
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
super "klimaty" :)
-
Z wielkim sentymentem , powtórnie wracam z nowym postrzeganiem do Twojego " Dawnych Wspomnień Czar ". Albo wcześniej niezbyt dokładnie przejrzałem Twoją podróż albo coś dołożyłeś w międzyczasie. Dziękuję za dawnych wspomnień czar. Pozdrawiam.
-
ależ paleta kolorów
-
dzięki za odwiedziny, pozdrawiam :)
-
oj, chodziliśmy tymi samymi uliczkami :)
i to wszystko w jeden dzień? - tempo zabójcze, ale wycieczka wyjątkowa :)
-
i nadal przed południem nieczynny :)
-
takie zatrzymane w czasie
-
Leszku bardzo dziękuję za nocny spacer w Sztokholmie za ogrom plusów i za komentarze.Pozdrawiam
-
Dzięki, przy następnej bytności w Sopocie nie omieszkam tam zajrzeć. Pozdrawiam.
-
ładne patio i rzeżba Trzy Gracje pośrodku, pewnie widzialeś ją w mojej galerii,
autorem rzeźby jest Krzysztof Bednarski, w zeszłym roku odsłonieto w Wiedniu pomnik
Fryderyka Chopina -La note bleue, autorstwa własnie K.B.
-
super "klimaty" :)
-
Z wielkim sentymentem , powtórnie wracam z nowym postrzeganiem do Twojego " Dawnych Wspomnień Czar ". Albo wcześniej niezbyt dokładnie przejrzałem Twoją podróż albo coś dołożyłeś w międzyczasie. Dziękuję za dawnych wspomnień czar. Pozdrawiam.
-
ależ paleta kolorów
-
dzięki za odwiedziny, pozdrawiam :)
-
oj, chodziliśmy tymi samymi uliczkami :)
i to wszystko w jeden dzień? - tempo zabójcze, ale wycieczka wyjątkowa :) -
i nadal przed południem nieczynny :)
-
takie zatrzymane w czasie
-
Leszku bardzo dziękuję za nocny spacer w Sztokholmie za ogrom plusów i za komentarze.Pozdrawiam
-
Dzięki, przy następnej bytności w Sopocie nie omieszkam tam zajrzeć. Pozdrawiam.
-
ładne patio i rzeżba Trzy Gracje pośrodku, pewnie widzialeś ją w mojej galerii,
autorem rzeźby jest Krzysztof Bednarski, w zeszłym roku odsłonieto w Wiedniu pomnik
Fryderyka Chopina -La note bleue, autorstwa własnie K.B.