Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1102

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. calleh
    calleh (10.09.2011 21:42)
    super "klimaty" :)
  2. snickers1958
    snickers1958 (10.09.2011 21:38)
    Z wielkim sentymentem , powtórnie wracam z nowym postrzeganiem do Twojego " Dawnych Wspomnień Czar ". Albo wcześniej niezbyt dokładnie przejrzałem Twoją podróż albo coś dołożyłeś w międzyczasie. Dziękuję za dawnych wspomnień czar. Pozdrawiam.
  3. calleh
    calleh (10.09.2011 21:37)
    ależ paleta kolorów
  4. calleh
    calleh (10.09.2011 16:50)
    dzięki za odwiedziny, pozdrawiam :)
  5. calleh
    calleh (10.09.2011 15:19)
    oj, chodziliśmy tymi samymi uliczkami :)
    i to wszystko w jeden dzień? - tempo zabójcze, ale wycieczka wyjątkowa :)
  6. calleh
    calleh (10.09.2011 15:05)
    i nadal przed południem nieczynny :)
  7. calleh
    calleh (10.09.2011 15:01)
    takie zatrzymane w czasie
  8. wojtass83
    wojtass83 (10.09.2011 14:27)
    Leszku bardzo dziękuję za nocny spacer w Sztokholmie za ogrom plusów i za komentarze.Pozdrawiam
  9. lmichorowski
    lmichorowski (09.09.2011 22:19)
    Dzięki, przy następnej bytności w Sopocie nie omieszkam tam zajrzeć. Pozdrawiam.
  10. teka59
    teka59 (09.09.2011 19:39)
    ładne patio i rzeżba Trzy Gracje pośrodku, pewnie widzialeś ją w mojej galerii,
    autorem rzeźby jest Krzysztof Bednarski, w zeszłym roku odsłonieto w Wiedniu pomnik
    Fryderyka Chopina -La note bleue, autorstwa własnie K.B.