Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1103

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (09.09.2011 17:49)
    Rozumiem, że jest tam coś ciekawego i już zaczynam żałować...
  2. wojtass83
    wojtass83 (09.09.2011 14:18)
    Ja będę w listopadzie teraz wiem co powinienem zwiedzić.Pozdrawiam
  3. wojtass83
    wojtass83 (09.09.2011 14:14)
    kierowca zawsze jest poszkodowany
  4. teka59
    teka59 (09.09.2011 11:55)
    fajna wycieczka, w realu jest co rok , Trójmiasto planuję jeszcze we wrześniu, jak
    dostanę w końcu urlop...
  5. teka59
    teka59 (09.09.2011 11:31)
    szkoda, że nie wszedłeś na podwórko...
  6. teka59
    teka59 (09.09.2011 11:24)
    a ja nie jadłam, bo czas oczekiwania mnie zniechęcił...
  7. teka59
    teka59 (09.09.2011 11:21)
    albo coś wpadło...
  8. teka59
    teka59 (09.09.2011 11:02)
    też je lubię i nie ma tłoku nawet w sezonie
  9. teka59
    teka59 (09.09.2011 10:58)
    Miło było pospacerowac z Tobą po Kolonii, ja mam do tego miasta
    wielki sentyment i z chęcią pojechałabym znowu, wracam do Twojej wycieczki nad morze,
    bo dopiero ją zaczęłam...
  10. lmichorowski
    lmichorowski (08.09.2011 18:12)
    I nie tylko on, pani z lewej też...