Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1100

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2011 21:03)
    Masz rację, holendra fotografowałem później - a jaki typ reprezentował ten wiatrak - nie zapamiętałem.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2011 21:01)
    Całkiem możliwe, bo trzciny w krainie jezior dostatek.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2011 21:00)
    Skręcając z szosy E7 (warszawa-Gdańsk) w stronę Olsztyna trzeba po mniej więcej 500-600 metrach skręcić w lewo (jest tabliczka).
  4. lmichorowski
    lmichorowski (11.09.2011 20:56)
    Dzięki.
  5. czarmir1
    czarmir1 (11.09.2011 14:37)
    Piękne +++++
  6. czarmir1
    czarmir1 (11.09.2011 14:28)
    ...pewnie!..., przecież kufel jest znacznie lżejszy od tego "żelastwa"... ;-))
  7. czarmir1
    czarmir1 (11.09.2011 14:26)
    ...widać, że przed walką też najpierw patrzą sobie głęboko w oczy (straszonko), niczym bokserzy... ;-))
  8. czarmir1
    czarmir1 (11.09.2011 14:11)
    ...ale Pawlak najwyraźniej już te rękawy przy nowiuśkich koszulach poobcinał ;-))
  9. 2_koty
    2_koty (11.09.2011 11:53)
    Dziękuję za odwiedziny w Kent i masę pozostawionych plusów - dla mnie to seminarium było nie tylko wspaniałą okazją do fotografowania zwierzaków z bliska, ale też świetnym treningiem przed wyjazdem do Namibii i Botswany.
  10. ziutek7
    ziutek7 (11.09.2011 11:48)
    Byłem kiedyś w Olsztynku ale skansenu nie zauważyłem, szkoda.