Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1076

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. irena2005n
    irena2005n (17.10.2011 14:09)
    ..ależ tu malowniczo...
  2. irena2005n
    irena2005n (17.10.2011 14:07)
    ...piękne..są te niebieskie świątynie....i cały czas podziwiam Twoje niezwykłe opisy miejsc, które odwiedziłeś...
  3. lmichorowski
    lmichorowski (17.10.2011 12:24)
    Teoretycznie, powinny być, ale nie mieliśmy czasu sprawdzić.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (17.10.2011 12:20)
    A, i owszem...
  5. irena2005n
    irena2005n (17.10.2011 11:17)
    ...uroczo tam jesienią...
  6. voyager747
    voyager747 (17.10.2011 10:34)
    grzyby są ? :)
  7. avill
    avill (16.10.2011 22:19)
    dzięki za storczykowe plusiki. Pozdrawiam :)
  8. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (16.10.2011 17:43)
    Leszku, dziękuję za życzenia.
    Pzdr/bARtek
  9. aysha_5
    aysha_5 (15.10.2011 22:33)
    wielkie dzięki za odwiedziny Motonostalgii ;-)
  10. siuniek
    siuniek (15.10.2011 21:32)
    wielkie dzięki za włoskie plusiki :)