Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1076
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
..ależ tu malowniczo...
-
...piękne..są te niebieskie świątynie....i cały czas podziwiam Twoje niezwykłe opisy miejsc, które odwiedziłeś...
-
Teoretycznie, powinny być, ale nie mieliśmy czasu sprawdzić.
-
A, i owszem...
-
...uroczo tam jesienią...
-
grzyby są ? :)
-
dzięki za storczykowe plusiki. Pozdrawiam :)
-
Leszku, dziękuję za życzenia.
Pzdr/bARtek
-
wielkie dzięki za odwiedziny Motonostalgii ;-)
-
wielkie dzięki za włoskie plusiki :)
-
..ależ tu malowniczo...
-
...piękne..są te niebieskie świątynie....i cały czas podziwiam Twoje niezwykłe opisy miejsc, które odwiedziłeś...
-
Teoretycznie, powinny być, ale nie mieliśmy czasu sprawdzić.
-
A, i owszem...
-
...uroczo tam jesienią...
-
grzyby są ? :)
-
dzięki za storczykowe plusiki. Pozdrawiam :)
-
Leszku, dziękuję za życzenia.
Pzdr/bARtek -
wielkie dzięki za odwiedziny Motonostalgii ;-)
-
wielkie dzięki za włoskie plusiki :)