Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1792
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
Nie sądzę:-)
Ta szopka na głowie jest bardzo widowiskowa.
-
Jak widać!!!:-)
-
Piotr...krewetki to mają do siebie,że ja je uwielbiam i mogę się zajadać nimi ile wlezie!
Znam jednak ogromna ilość osób,które nie mogą na nie patrzeć.
-
Dzięki-)
-
Dzięki-)
-
Miłego pobytu na tej pięknej wyspie!
Mam nadzieję,że będziesz pobyt miał udany,cudną pogodę i masę wrażeń!
-
Ludzie są bardzo sympatyczni i raczej przyjaźnie nastawieni do turystów.
-
Piotr,tu masz link do filmiku,na początku słychać ten instrument:
http://www.youtube.com/watch?v=pjaU87OZ8u8
-
Dzięki,przynajmniej Tobie się podoba-)
-
Nie sądzę:-)
Ta szopka na głowie jest bardzo widowiskowa. -
Jak widać!!!:-)
-
Piotr...krewetki to mają do siebie,że ja je uwielbiam i mogę się zajadać nimi ile wlezie!
Znam jednak ogromna ilość osób,które nie mogą na nie patrzeć. -
Dzięki-)
-
Dzięki-)
-
Miłego pobytu na tej pięknej wyspie!
Mam nadzieję,że będziesz pobyt miał udany,cudną pogodę i masę wrażeń! -
Ludzie są bardzo sympatyczni i raczej przyjaźnie nastawieni do turystów.
-
Piotr,tu masz link do filmiku,na początku słychać ten instrument:
http://www.youtube.com/watch?v=pjaU87OZ8u8 -
Dzięki,przynajmniej Tobie się podoba-)

Ale do spróbowania tego banana będzie potrzebna spora drabina:-)