Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1792

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:17)
    Nie sądzę ,abym jeszcze kiedyś przejeżdżała obok tego miejsca.
    Ale do spróbowania tego banana będzie potrzebna spora drabina:-)
  2. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:15)
    Nie sądzę:-)
    Ta szopka na głowie jest bardzo widowiskowa.
  3. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:13)
    Jak widać!!!:-)
  4. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:13)
    Piotr...krewetki to mają do siebie,że ja je uwielbiam i mogę się zajadać nimi ile wlezie!
    Znam jednak ogromna ilość osób,które nie mogą na nie patrzeć.
  5. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:09)
    Dzięki-)
  6. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:09)
    Dzięki-)
  7. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 2:03)
    Miłego pobytu na tej pięknej wyspie!
    Mam nadzieję,że będziesz pobyt miał udany,cudną pogodę i masę wrażeń!
  8. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 1:59)
    Ludzie są bardzo sympatyczni i raczej przyjaźnie nastawieni do turystów.
  9. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 1:57)
    Piotr,tu masz link do filmiku,na początku słychać ten instrument:
    http://www.youtube.com/watch?v=pjaU87OZ8u8
  10. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 1:48)
    Dzięki,przynajmniej Tobie się podoba-)