Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1791

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. eli_ko
    eli_ko (29.04.2013 18:02)
    dziękuję za plusiki i komentarze dla chochołowskich krokusów :)
  2. voyager747
    voyager747 (29.04.2013 16:35)
    :)
  3. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:38)
    Wiesz,wracając do powitań,czy pożegnań to doświadczyłam tu w Australii wyjatkowej rzeczy.
    Niezwykłej uprzejmości i życzliwości ludzie.Każdy siebie pozdrawia.Słynne : Hi,how are you? słychać wszędzie.
    Wyobrażasz to sobie w Polsce?
    Wchodzisz do pubu i pytasz kogos przy kuflu piwa...jak się masz?
    Pewnie by Cię wzrokiem zabił i odpowiedział(tu wersja grzeczna)...a co Cię to obchodzi?
  4. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:32)
    Owszem,ale też zarabiali znacznie,znacznie lepiej...
  5. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:31)
    Tu Cie zdziwię Piotrze i może trupem nie padniesz-)
    Ale pamiętam te czasy.
    Wtedy wszystko było inne,kolorowe,wzory niepowtarzalne,farby kiepskiej jakości i potem zafarbowana skóra na klacie i brzuchu.Mialo to swój urok.
    Jednak bawełna zdecydowanie powinna zaczynać się od takiego krzaczka-)
  6. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:26)
    Masz rację!
    Ja sobie wzięłam na pamiątke taki maleńki kłębuszek bawełny,mięciutki i delikatny.
    A potem tyle pracy,żeby z tego jakaś kiecka powstała.
  7. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:24)
    Wnusia oczywiście gratuluję!
    A co mu się spodoba to czas pokaże...może zostanie fanem zespołu"Behemot"?;-)
  8. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:21)
    Człowiek potrafi chyba przystosować się do każdych warunków.
  9. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:18)
    Super,bo moje niestety nie-(
  10. hooltayka
    hooltayka (29.04.2013 3:17)
    Zgodzę się z Tobą-)