Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1790

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 23:17)
    to oni pracowali a wy tak przy nich z aparatami przy głowach?
  2. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 23:08)
    niezły chlejus;)
  3. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 23:03)
    ale wspaniałe barwy! Super zdjęcie:)
  4. alefur
    alefur (29.04.2013 21:42)
    Dziękuję za siedmiogrodzkie plusiki...
  5. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 20:47)
    witaj inny świecie:) Teraz to dopiero rozpocznie się egzotyka:)
  6. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 20:45)
    kropelka:)
  7. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 20:45)
    coś niesamowitego! Australia jak widać to nie tylko ciekawy kontynent do zwiedzania, ale także do oglądania z nieba:)
  8. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 20:43)
    super te plamki!
  9. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 20:42)
    widzę same nerwy;)
  10. pan_hons
    pan_hons (29.04.2013 20:38)
    coś niesamowitego! Faktycznie z ziemi nie byłoby tego tak widać (no chyba że z bardzo wysokiej góry, ale takich w Australii nie ma)