Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1790
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
to oni pracowali a wy tak przy nich z aparatami przy głowach?
-
niezły chlejus;)
-
ale wspaniałe barwy! Super zdjęcie:)
-
Dziękuję za siedmiogrodzkie plusiki...
-
witaj inny świecie:) Teraz to dopiero rozpocznie się egzotyka:)
-
kropelka:)
-
coś niesamowitego! Australia jak widać to nie tylko ciekawy kontynent do zwiedzania, ale także do oglądania z nieba:)
-
super te plamki!
-
widzę same nerwy;)
-
coś niesamowitego! Faktycznie z ziemi nie byłoby tego tak widać (no chyba że z bardzo wysokiej góry, ale takich w Australii nie ma)
-
to oni pracowali a wy tak przy nich z aparatami przy głowach?
-
niezły chlejus;)
-
ale wspaniałe barwy! Super zdjęcie:)
-
Dziękuję za siedmiogrodzkie plusiki...
-
witaj inny świecie:) Teraz to dopiero rozpocznie się egzotyka:)
-
kropelka:)
-
coś niesamowitego! Australia jak widać to nie tylko ciekawy kontynent do zwiedzania, ale także do oglądania z nieba:)
-
super te plamki!
-
widzę same nerwy;)
-
coś niesamowitego! Faktycznie z ziemi nie byłoby tego tak widać (no chyba że z bardzo wysokiej góry, ale takich w Australii nie ma)