Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1788
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
A ja się przyznaję, nie byłem :) Super fotki jak zwykle.
-
piękny
-
Dziękuję za wizytę na pielgrzymce w Raciborzu:) Miło mi, że się podobało:) Pozdrawiam!
P.S. Ooo widzę, że już 2 część Indonezji się pojawiła, a ja dopiero zacząłem przeglądać pierwszą część.
-
No dobrze, przyznaje sie, tez tam bylam :) Podroz fajna, jest kilkanascie fajnych zdjec :)
-
Swiatlo! :)
-
No rewelacja :)
-
Wcale sie ta rybka nie zatrulam :))) juz bylam zatruta wyjezdzajac z Kuty ;-p
-
No tu cudo :)
-
Bajka :)
-
W drodze do Selong :)
-
A ja się przyznaję, nie byłem :) Super fotki jak zwykle.
-
piękny
-
Dziękuję za wizytę na pielgrzymce w Raciborzu:) Miło mi, że się podobało:) Pozdrawiam!
P.S. Ooo widzę, że już 2 część Indonezji się pojawiła, a ja dopiero zacząłem przeglądać pierwszą część. -
No dobrze, przyznaje sie, tez tam bylam :) Podroz fajna, jest kilkanascie fajnych zdjec :)
-
Swiatlo! :)
-
No rewelacja :)
-
Wcale sie ta rybka nie zatrulam :))) juz bylam zatruta wyjezdzajac z Kuty ;-p
-
No tu cudo :)
-
Bajka :)
-
W drodze do Selong :)