Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1788

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. voyager747
    voyager747 (30.04.2013 10:54)
    A ja się przyznaję, nie byłem :) Super fotki jak zwykle.
  2. voyager747
    voyager747 (30.04.2013 10:44)
    piękny
  3. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 10:40)
    Dziękuję za wizytę na pielgrzymce w Raciborzu:) Miło mi, że się podobało:) Pozdrawiam!
    P.S. Ooo widzę, że już 2 część Indonezji się pojawiła, a ja dopiero zacząłem przeglądać pierwszą część.
  4. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:23)
    No dobrze, przyznaje sie, tez tam bylam :) Podroz fajna, jest kilkanascie fajnych zdjec :)
  5. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:21)
    Swiatlo! :)
  6. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:20)
    No rewelacja :)
  7. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:18)
    Wcale sie ta rybka nie zatrulam :))) juz bylam zatruta wyjezdzajac z Kuty ;-p
  8. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:17)
    No tu cudo :)
  9. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:17)
    Bajka :)
  10. atamanek
    atamanek (30.04.2013 4:16)
    W drodze do Selong :)