Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1785

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:17)
    bardzo nastrojowe zdjęcie:)
  2. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:16)
    wow, co też człowiek plus natura nie wymyśli:)
  3. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:15)
    gratuluję bardzo udanego zdjęcia!
  4. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:15)
    no nie dziwię się, robią niesamowite wrażenie!
  5. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 12:32)
    ale piękne!
  6. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 12:32)
    jak widać, z nudów człowiek zawsze sobie znajdzie jakiś ciekawe rzeczy do fotografowania:) Bardzo ładna kolekcja przyrodnicza wyszła:)
  7. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 12:28)
    albo paź królowej;)
  8. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 12:25)
    dzięki za radę:) Trzeba zapamiętać, że Czerwona Gwiazda jest lepsza:)
  9. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 12:24)
    bardzo ładna fontanna!
  10. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 12:05)
    fajna gra światłem i cieniem:)
    P.S. Zauważyłem w waszych zdjęciach, że bardzo dużo macie takich zdjęć z mocnymi cieniami, z małą ilością światła. To taki chyba Wasz styl rozpoznawczy już...:)