Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1785
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
bardzo nastrojowe zdjęcie:)
-
wow, co też człowiek plus natura nie wymyśli:)
-
gratuluję bardzo udanego zdjęcia!
-
no nie dziwię się, robią niesamowite wrażenie!
-
ale piękne!
-
jak widać, z nudów człowiek zawsze sobie znajdzie jakiś ciekawe rzeczy do fotografowania:) Bardzo ładna kolekcja przyrodnicza wyszła:)
-
albo paź królowej;)
-
dzięki za radę:) Trzeba zapamiętać, że Czerwona Gwiazda jest lepsza:)
-
bardzo ładna fontanna!
-
fajna gra światłem i cieniem:)
P.S. Zauważyłem w waszych zdjęciach, że bardzo dużo macie takich zdjęć z mocnymi cieniami, z małą ilością światła. To taki chyba Wasz styl rozpoznawczy już...:)
-
bardzo nastrojowe zdjęcie:)
-
wow, co też człowiek plus natura nie wymyśli:)
-
gratuluję bardzo udanego zdjęcia!
-
no nie dziwię się, robią niesamowite wrażenie!
-
ale piękne!
-
jak widać, z nudów człowiek zawsze sobie znajdzie jakiś ciekawe rzeczy do fotografowania:) Bardzo ładna kolekcja przyrodnicza wyszła:)
-
albo paź królowej;)
-
dzięki za radę:) Trzeba zapamiętać, że Czerwona Gwiazda jest lepsza:)
-
bardzo ładna fontanna!
-
fajna gra światłem i cieniem:)
P.S. Zauważyłem w waszych zdjęciach, że bardzo dużo macie takich zdjęć z mocnymi cieniami, z małą ilością światła. To taki chyba Wasz styl rozpoznawczy już...:)