Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1783

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 14:45)
    ciekawie wygląda ta walka chmur na niebie:)
  2. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 14:43)
    cisza, spokój, natura:)
  3. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 14:42)
    fajna rameczka:)
  4. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 14:41)
    świątynia ładna, ale te żaby na rogach są kiczowate...
  5. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 14:40)
    unikalna architektura i styl
  6. codzieninny
    codzieninny (30.04.2013 14:17)
    Pięknie
  7. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 14:08)
    a to ciekawe, nie słyszałem ani o jednym ani o drugim miejscu. Szkoda, że nie udało się tam dotrzeć....
  8. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:58)
    niczym lawina śnieżna:)
  9. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:58)
    królowa wyspy:)
  10. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:57)
    hmm, możliwe że on to taka wodna torpeda;)