Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1787

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:13)
    to już jakaś współczesna wariacja:)
  2. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:12)
    ten jest ekstra: 3-głowy i 6-ręki:)
  3. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:12)
    jak dla nas to istny freak show:)
  4. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:09)
    ale mam nadzieję postaci z Hollywood nie było?:)
  5. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:08)
    pełne dynamizmu, super zdjęcie!
  6. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:06)
    za mało widocznie się starali z tymi rytuałami;)
  7. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:05)
    oo, to pamiętam z relacji z podróży, czyli pierwszej publikacji:)
  8. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:04)
    wujek samo zło;)
  9. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 11:01)
    z opisu zauważyłem, że dla mnie byłby to najgorszy okres na pobyt w Indonezji, czyli wysoka temperatura i wilgotność powietrza, czyli tzw. sauna. Po doświadczeniach z Chinami stwierdziłem, ze nigdy więcej! A tu jeszcze dodatkowo cały czas pochmurno i często deszczowo....
  10. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 10:56)
    słynny śmierdziuch;)