Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1787
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
to już jakaś współczesna wariacja:)
-
ten jest ekstra: 3-głowy i 6-ręki:)
-
jak dla nas to istny freak show:)
-
ale mam nadzieję postaci z Hollywood nie było?:)
-
pełne dynamizmu, super zdjęcie!
-
za mało widocznie się starali z tymi rytuałami;)
-
oo, to pamiętam z relacji z podróży, czyli pierwszej publikacji:)
-
wujek samo zło;)
-
z opisu zauważyłem, że dla mnie byłby to najgorszy okres na pobyt w Indonezji, czyli wysoka temperatura i wilgotność powietrza, czyli tzw. sauna. Po doświadczeniach z Chinami stwierdziłem, ze nigdy więcej! A tu jeszcze dodatkowo cały czas pochmurno i często deszczowo....
-
słynny śmierdziuch;)
-
to już jakaś współczesna wariacja:)
-
ten jest ekstra: 3-głowy i 6-ręki:)
-
jak dla nas to istny freak show:)
-
ale mam nadzieję postaci z Hollywood nie było?:)
-
pełne dynamizmu, super zdjęcie!
-
za mało widocznie się starali z tymi rytuałami;)
-
oo, to pamiętam z relacji z podróży, czyli pierwszej publikacji:)
-
wujek samo zło;)
-
z opisu zauważyłem, że dla mnie byłby to najgorszy okres na pobyt w Indonezji, czyli wysoka temperatura i wilgotność powietrza, czyli tzw. sauna. Po doświadczeniach z Chinami stwierdziłem, ze nigdy więcej! A tu jeszcze dodatkowo cały czas pochmurno i często deszczowo....
-
słynny śmierdziuch;)