Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1784
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
kobiety mają tam naprawdę wiele na głowie:)
-
już widać, że wyrośnie na piękną dziewczynę:)
-
wiać lata ciężkiej pracy odcisnęły na niej swoje piętno...
-
może więc jakiś przodków polskich miał;)
-
fajne położenie ma:)
-
dorodne!
-
przyłączam się do zachwytów:)
-
stylowo ubrany:)
-
fajna kompozycja z kaczek i tarasów:)
-
współczuję... Przeszkadza to zawsze w zwiedzaniu a i zdjęcia nie takie o jakich marzymy... Ale cóż zrobić... Fajnie, że przynajmniej mieliście samochód:)
-
kobiety mają tam naprawdę wiele na głowie:)
-
już widać, że wyrośnie na piękną dziewczynę:)
-
wiać lata ciężkiej pracy odcisnęły na niej swoje piętno...
-
może więc jakiś przodków polskich miał;)
-
fajne położenie ma:)
-
dorodne!
-
przyłączam się do zachwytów:)
-
stylowo ubrany:)
-
fajna kompozycja z kaczek i tarasów:)
-
współczuję... Przeszkadza to zawsze w zwiedzaniu a i zdjęcia nie takie o jakich marzymy... Ale cóż zrobić... Fajnie, że przynajmniej mieliście samochód:)