Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1784

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:55)
    kobiety mają tam naprawdę wiele na głowie:)
  2. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:55)
    już widać, że wyrośnie na piękną dziewczynę:)
  3. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:52)
    wiać lata ciężkiej pracy odcisnęły na niej swoje piętno...
  4. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:50)
    może więc jakiś przodków polskich miał;)
  5. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:48)
    fajne położenie ma:)
  6. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:36)
    dorodne!
  7. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:34)
    przyłączam się do zachwytów:)
  8. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:33)
    stylowo ubrany:)
  9. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:32)
    fajna kompozycja z kaczek i tarasów:)
  10. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 13:31)
    współczuję... Przeszkadza to zawsze w zwiedzaniu a i zdjęcia nie takie o jakich marzymy... Ale cóż zrobić... Fajnie, że przynajmniej mieliście samochód:)