Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1781

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. voyager747
    voyager747 (30.04.2013 16:52)
    fajny
  2. turysta1310
    turysta1310 (30.04.2013 16:52)
    Co to za wulkan ?
  3. voyager747
    voyager747 (30.04.2013 16:51)
    lotnisko fajnie jest usytuowana na Bali
  4. voyager747
    voyager747 (30.04.2013 16:51)
    tu bym się popluskał chętnie
  5. turysta1310
    turysta1310 (30.04.2013 16:46)
    A ja byłem, ale nie tu gdzie Ty, pięknie jest tam
  6. pt.janicki
    pt.janicki (30.04.2013 15:17)
    ... a jakiś walczący albo uprawiający yogę na rowerze lub wrotkach się trafił ... :-) ... ?
  7. pt.janicki
    pt.janicki (30.04.2013 15:14)
    ...byłoby na czym surfować, jakby się chciało rano wstać...
  8. pt.janicki
    pt.janicki (30.04.2013 15:11)
    ...ale ćwiczenie czyni mistrza!...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (30.04.2013 15:10)
    ...bo jak inaczej wodę grabić, jak nie chodząc po niej ... :-) ... ?
  10. pt.janicki
    pt.janicki (30.04.2013 14:56)
    ...chodzący po wodzie też się trafiają!...