Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1779

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:23)
    wow, no to pojechałaś z ciekawostką:)) Pierwszy raz o tym słyszę, niezłe kawa z d..y;)
  2. pan_hons
    pan_hons (30.04.2013 23:10)
    pamiątki jak rozumiem...?
  3. adaola
    adaola (30.04.2013 21:35)
    Wspaniała indonezyjska podróż!:)) Jutro wrócę doczytać i obejrzeć do końca.
  4. adaola
    adaola (30.04.2013 21:31)
    Niesamowite miejsce ...
  5. adaola
    adaola (30.04.2013 21:28)
    Ciężka praca i to z uśmiechem:)
  6. adaola
    adaola (30.04.2013 21:27)
    Wspaniały:)))
  7. adaola
    adaola (30.04.2013 21:26)
    Pięknie w kadrze!:))
  8. adaola
    adaola (30.04.2013 21:25)
    Ładnie wyglądają z lotu ptaka:)
  9. adaola
    adaola (30.04.2013 21:24)
    Piękne widoki z samolotu:)
  10. alefur
    alefur (30.04.2013 21:10)
    ta twarz, więcej niż mówi ... wspaniałe ujęcie