Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1767

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pt.janicki
    pt.janicki (01.05.2013 15:06)
    ...kolejny przykład, że natura potrafi!...
  2. voyager747
    voyager747 (01.05.2013 13:50)
    nie mam zdjęcia takiego kwiatka, nigdy nie zrobiłem
  3. adaola
    adaola (01.05.2013 13:47)
    Czy one mają równie piekny zapach?:)
  4. adaola
    adaola (01.05.2013 13:46)
    O zachodzie też pieknie i ciekawie:)
  5. adaola
    adaola (01.05.2013 13:45)
    Widać,jak wstaje dzień:)
  6. adaola
    adaola (01.05.2013 13:44)
    Piękny świt:) Która to była godzina?
  7. adaola
    adaola (01.05.2013 13:43)
    Kolor wody iście rajski,a góry w tle bajka:))
  8. pan_hons
    pan_hons (01.05.2013 12:19)
    ja też nie:) Od razu widać, że to oszuści i złodzieje;)
  9. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:45)
    Fajni-)
    Ale ja bym z nimi nie chciała mieszkać.
  10. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:45)
    Dzięki-)