Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1765
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Mnie to przypomina Lunapark.
-
Przedni kadr!
-
Taki obrzęd to chyba ogląda się z dreszczykiem emocji.
-
Ciekawa postać.
-
Robi wrażenie.
-
Nie miałem przyjemności popijać mleczka kokosowego, ale w tropiku to jest bardzo orzeźwiające.
-
To tak wygląda kakao!
-
:)))
-
Wspaniałe widoki,piekne zdjęcia:)
-
Pięknie w kadrze i to dynamiczne niebo super!:)
-
Mnie to przypomina Lunapark.
-
Przedni kadr!
-
Taki obrzęd to chyba ogląda się z dreszczykiem emocji.
-
Ciekawa postać.
-
Robi wrażenie.
-
Nie miałem przyjemności popijać mleczka kokosowego, ale w tropiku to jest bardzo orzeźwiające.
-
To tak wygląda kakao!
-
:)))
-
Wspaniałe widoki,piekne zdjęcia:)
-
Pięknie w kadrze i to dynamiczne niebo super!:)