Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1765

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. cairos
    cairos (01.05.2013 22:20)
    Mnie to przypomina Lunapark.
  2. cairos
    cairos (01.05.2013 22:19)
    Przedni kadr!
  3. cairos
    cairos (01.05.2013 22:18)
    Taki obrzęd to chyba ogląda się z dreszczykiem emocji.
  4. cairos
    cairos (01.05.2013 22:17)
    Ciekawa postać.
  5. cairos
    cairos (01.05.2013 22:16)
    Robi wrażenie.
  6. cairos
    cairos (01.05.2013 22:15)
    Nie miałem przyjemności popijać mleczka kokosowego, ale w tropiku to jest bardzo orzeźwiające.
  7. cairos
    cairos (01.05.2013 22:12)
    To tak wygląda kakao!
  8. adaola
    adaola (01.05.2013 20:36)
    :)))
  9. adaola
    adaola (01.05.2013 20:35)
    Wspaniałe widoki,piekne zdjęcia:)
  10. adaola
    adaola (01.05.2013 20:35)
    Pięknie w kadrze i to dynamiczne niebo super!:)