Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1769
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Dobre porównanie-)
-
Króluje pięknie!
-
Prawdopodobnie!
Nie mieliśmy okazji ujrzeć odpalenia torpedy;-)
-
A nas też!
Tylko faceci tego nie widzą;-)
-
Nie znasz się.
Ja widziałam ładne dziewczynki i wyrosły na maszkary.
Odwrotnie też!
-
ja zawszę wolę zwiedzać lokalnymi środkami transportu (jest ciekawiej), ale tutaj widzę, że to byłoby bardzo trudne...
-
kto wie, może zawitał do Polski na Euro 2012;)
-
czyli to wasz hotel jak rozumiem...:) No no, zazdroszczę i gratuluję:)
-
ojj widać widać:)
-
Jasne że nie, wiem że to żart:)
Z cyklu pielgrzymek, to nie musisz czekać na nową, jest jeszcze stara "pielgrzymka", która myślę, że Cię powinna zainteresować:
http://kolumber.pl/g/146406-W%20dawnej%20stolicy%20Imperium%20Mongolskiego
A za Lombok już niebawem się zabiorę:)
-
Dobre porównanie-)
-
Króluje pięknie!
-
Prawdopodobnie!
Nie mieliśmy okazji ujrzeć odpalenia torpedy;-) -
A nas też!
Tylko faceci tego nie widzą;-) -
Nie znasz się.
Ja widziałam ładne dziewczynki i wyrosły na maszkary.
Odwrotnie też! -
ja zawszę wolę zwiedzać lokalnymi środkami transportu (jest ciekawiej), ale tutaj widzę, że to byłoby bardzo trudne...
-
kto wie, może zawitał do Polski na Euro 2012;)
-
czyli to wasz hotel jak rozumiem...:) No no, zazdroszczę i gratuluję:)
-
ojj widać widać:)
-
Jasne że nie, wiem że to żart:)
Z cyklu pielgrzymek, to nie musisz czekać na nową, jest jeszcze stara "pielgrzymka", która myślę, że Cię powinna zainteresować:
http://kolumber.pl/g/146406-W%20dawnej%20stolicy%20Imperium%20Mongolskiego
A za Lombok już niebawem się zabiorę:)
