Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1769

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 10:44)
    Dobre porównanie-)
  2. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 10:44)
    Króluje pięknie!
  3. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 10:42)
    Prawdopodobnie!
    Nie mieliśmy okazji ujrzeć odpalenia torpedy;-)
  4. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 10:41)
    A nas też!
    Tylko faceci tego nie widzą;-)
  5. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 10:40)
    Nie znasz się.
    Ja widziałam ładne dziewczynki i wyrosły na maszkary.
    Odwrotnie też!
  6. pan_hons
    pan_hons (01.05.2013 10:29)
    ja zawszę wolę zwiedzać lokalnymi środkami transportu (jest ciekawiej), ale tutaj widzę, że to byłoby bardzo trudne...
  7. pan_hons
    pan_hons (01.05.2013 10:27)
    kto wie, może zawitał do Polski na Euro 2012;)
  8. pan_hons
    pan_hons (01.05.2013 10:27)
    czyli to wasz hotel jak rozumiem...:) No no, zazdroszczę i gratuluję:)
  9. pan_hons
    pan_hons (01.05.2013 10:26)
    ojj widać widać:)
  10. pan_hons
    pan_hons (01.05.2013 10:25)
    Jasne że nie, wiem że to żart:)
    Z cyklu pielgrzymek, to nie musisz czekać na nową, jest jeszcze stara "pielgrzymka", która myślę, że Cię powinna zainteresować:

    http://kolumber.pl/g/146406-W%20dawnej%20stolicy%20Imperium%20Mongolskiego

    A za Lombok już niebawem się zabiorę:)