Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1768

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:43)
    No rajska-)))
  2. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:42)
    Ta kawa jest bardzo znana.
    Tylko pewnie stoi na najwyższej półce;-)
    Kawa pyszna i smakuje lepiej,jak się pomyśli o jej cenie-)
  3. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:40)
    Pamiątki-)
  4. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:39)
    Kiedyś i dla nas musiało słoneczko zaświecić-)
  5. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:38)
    Masz rację-)
  6. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:36)
    Nie wiem,czy bym dzisiaj ten numerek powtórzyła;-)
  7. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:34)
    Tam akurat tak było-)
  8. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 11:32)
    Tam nie tylko żaby kiczowate były,ale plastikowe kaczory z turystami w środku po jeziorze pływały i jakieś straszne rzeźby ptaków w parku!
  9. aniachal
    aniachal (01.05.2013 11:06)
    Plany oglądania były większe, ale mój internet się zbuntował.... więc wrócę ;)
  10. hooltayka
    hooltayka (01.05.2013 10:47)
    Nie udało,bo Ci na łodziach chcieli takich sum,że można za to do Ameryki polecieć!!!