Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1768
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
No rajska-)))
-
Ta kawa jest bardzo znana.
Tylko pewnie stoi na najwyższej półce;-)
Kawa pyszna i smakuje lepiej,jak się pomyśli o jej cenie-)
-
Pamiątki-)
-
Kiedyś i dla nas musiało słoneczko zaświecić-)
-
Masz rację-)
-
Nie wiem,czy bym dzisiaj ten numerek powtórzyła;-)
-
Tam akurat tak było-)
-
Tam nie tylko żaby kiczowate były,ale plastikowe kaczory z turystami w środku po jeziorze pływały i jakieś straszne rzeźby ptaków w parku!
-
Plany oglądania były większe, ale mój internet się zbuntował.... więc wrócę ;)
-
Nie udało,bo Ci na łodziach chcieli takich sum,że można za to do Ameryki polecieć!!!
-
No rajska-)))
-
Ta kawa jest bardzo znana.
Tylko pewnie stoi na najwyższej półce;-)
Kawa pyszna i smakuje lepiej,jak się pomyśli o jej cenie-) -
Pamiątki-)
-
Kiedyś i dla nas musiało słoneczko zaświecić-)
-
Masz rację-)
-
Nie wiem,czy bym dzisiaj ten numerek powtórzyła;-)
-
Tam akurat tak było-)
-
Tam nie tylko żaby kiczowate były,ale plastikowe kaczory z turystami w środku po jeziorze pływały i jakieś straszne rzeźby ptaków w parku!
-
Plany oglądania były większe, ale mój internet się zbuntował.... więc wrócę ;)
-
Nie udało,bo Ci na łodziach chcieli takich sum,że można za to do Ameryki polecieć!!!
