Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1763
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
Można to i tak nazwać-)
-
No tak-)
-
Dzięki Michał-)
-
Tak,tu nocowaliśmy.
Trafiliśmy tam w ciemnościach i dopiero rankiem było widać,jakie to piękne okolice.
Nasz pokój na górze kosztował ok 40 parę dolarów i to po negocjacjach.
Była tam bardzo duża liczba budynków na różnym poziomie z windami.Te bungalowy ,które widać kosztowały ok.100 dolarów za dobę.
Ten resort mieścił się w bardzo biednej miejscowości.
Zazdrościć to można tylko widoków-)
-
Masz rację.Mój znajomy był na Bali.Przyleciał tam z żoną odpocząć po intensywnym zwiedzaniu Australii.
Bali wspomina jako koszmar,bo nie wypożyczył auta ,a na jakieś środki transportu trudno tu liczyć.
Nawet jak się na coś załapiesz to godzinami jedziesz i jesteś otumaniony smrodem z silników i potwornym hałasem.
-
Taaaa....na tej motorynce i jeszcze nie dotarł do domu!!
Ty powinieneś bajki pisać-)
-
Niestety, nie jest to intensywny zapach,ja nie czułam nic.
Kwiaty raczej do podziwiania niż wąchania-)
-
A miała być od dołu?;-)
-
Dzięki,zbocza wulkanu tonęły w zieleni i chmurach-)
-
Dzięki-)
-
Można to i tak nazwać-)
-
No tak-)
-
Dzięki Michał-)
-
Tak,tu nocowaliśmy.
Trafiliśmy tam w ciemnościach i dopiero rankiem było widać,jakie to piękne okolice.
Nasz pokój na górze kosztował ok 40 parę dolarów i to po negocjacjach.
Była tam bardzo duża liczba budynków na różnym poziomie z windami.Te bungalowy ,które widać kosztowały ok.100 dolarów za dobę.
Ten resort mieścił się w bardzo biednej miejscowości.
Zazdrościć to można tylko widoków-) -
Masz rację.Mój znajomy był na Bali.Przyleciał tam z żoną odpocząć po intensywnym zwiedzaniu Australii.
Bali wspomina jako koszmar,bo nie wypożyczył auta ,a na jakieś środki transportu trudno tu liczyć.
Nawet jak się na coś załapiesz to godzinami jedziesz i jesteś otumaniony smrodem z silników i potwornym hałasem. -
Taaaa....na tej motorynce i jeszcze nie dotarł do domu!!
Ty powinieneś bajki pisać-) -
Niestety, nie jest to intensywny zapach,ja nie czułam nic.
Kwiaty raczej do podziwiania niż wąchania-) -
A miała być od dołu?;-)
-
Dzięki,zbocza wulkanu tonęły w zieleni i chmurach-)
-
Dzięki-)
