Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1763

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 8:44)
    Można to i tak nazwać-)
  2. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 8:41)
    No tak-)
  3. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 8:38)
    Dzięki Michał-)
  4. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 8:34)
    Tak,tu nocowaliśmy.
    Trafiliśmy tam w ciemnościach i dopiero rankiem było widać,jakie to piękne okolice.
    Nasz pokój na górze kosztował ok 40 parę dolarów i to po negocjacjach.
    Była tam bardzo duża liczba budynków na różnym poziomie z windami.Te bungalowy ,które widać kosztowały ok.100 dolarów za dobę.
    Ten resort mieścił się w bardzo biednej miejscowości.
    Zazdrościć to można tylko widoków-)
  5. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 8:27)
    Masz rację.Mój znajomy był na Bali.Przyleciał tam z żoną odpocząć po intensywnym zwiedzaniu Australii.
    Bali wspomina jako koszmar,bo nie wypożyczył auta ,a na jakieś środki transportu trudno tu liczyć.
    Nawet jak się na coś załapiesz to godzinami jedziesz i jesteś otumaniony smrodem z silników i potwornym hałasem.
  6. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 8:23)
    Taaaa....na tej motorynce i jeszcze nie dotarł do domu!!
    Ty powinieneś bajki pisać-)
  7. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:31)
    Niestety, nie jest to intensywny zapach,ja nie czułam nic.
    Kwiaty raczej do podziwiania niż wąchania-)
  8. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:28)
    A miała być od dołu?;-)
  9. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:28)
    Dzięki,zbocza wulkanu tonęły w zieleni i chmurach-)
  10. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:27)
    Dzięki-)