Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1764

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:26)
    Około 1600 metrów,ale ciągnęła się w górę gdzieś do 1800 m według wskazań gps.
  2. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:24)
    Dzięki-)
  3. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:21)
    To prawda,dojście do tego wodospadu było ciężkie i zrobienie zdjęć też,bo aparat był narażony na kropelki wody.
  4. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:12)
    Kolorowy i chyba używano specjalnej farby,bo mimo ulewnych deszczy nie zmywa się.
  5. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:10)
    Masz rację,dlatego jeździliśmy tam rano i wieczorem-)
  6. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:07)
    A jest co podziwiać,przepiękny ten wulkan-)
  7. hooltayka
    hooltayka (02.05.2013 3:06)
    Tuż przed wschodem słońca.Gdzieś ok.6.00 rano,nie mieliśmy zmienionego czasu w aparacie.
    Ja dodatkowo nigdy nie noszę zegarka.
  8. karotka777
    karotka777 (02.05.2013 1:51)
    my go z Sanur podziwialiśmy
  9. cairos
    cairos (01.05.2013 22:23)
    Czyżby to był balijski anioł?
  10. cairos
    cairos (01.05.2013 22:22)
    Nowoczesny wypędzacz.