Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1761

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 13:50)
    statek się przewrócił?
  2. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 13:46)
    bosko!
  3. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 13:43)
    świetna rzecz! na pewno przyda się osobom które planują wyjazd na Lombok:)
  4. pt.janicki
    pt.janicki (02.05.2013 13:34)
    ...a nawlekłaś sobie na jakaś nić, tak jak "za dzieciństwa" robiło się z jarzębiną ... :-) ...
  5. pt.janicki
    pt.janicki (02.05.2013 13:31)
    ...przodownice!...
  6. pt.janicki
    pt.janicki (02.05.2013 13:30)
    ...z jednej strony chciałoby się powiedzieć: - Że też u nas takich nie ma, z drugiej fajnie, że takowe cuda są na świecie i jest dokądś po coś jechać ... :-) ...
  7. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 12:45)
    Indonezja to podobnie jak Indie - prawie że osobny kontynent, na smakowanie którego potrzeba wiele czau, bo wszędzie coś nowego i ciekawego:)
  8. voyager747
    voyager747 (02.05.2013 11:10)
    można, można :)
  9. adaola
    adaola (02.05.2013 10:05)
    Dzięki Irenko za spacer po chorzowskim skansenie:)
  10. przedpole
    przedpole (02.05.2013 9:46)
    Ładnie wyszło, jest co oglądać.Pozdrawiam