Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1759

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:38)
    ano, woźnica przesadził ewidentnie z ilością ludzi w stosunku do tego biednego niedojedzonego konika...
  2. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:36)
    rzeczywiście, piękny kwiat!
  3. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:34)
    może pięknie nie wyglądają, ale za to świetnie smakują:)
  4. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:32)
    smakowicie wyglądają:)
  5. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:29)
    właścicielka ma poczucie humoru i fantazję:)
  6. voyager747
    voyager747 (02.05.2013 15:20)
    tutaj znowu mi się Madera przypomniała
  7. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:14)
    podzielam zachwyty:)
  8. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 15:13)
    ooo znów znane małpki:)
  9. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 14:40)
    czyżby chcieli to uwiecznić na fotce?:)
  10. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 14:38)
    rewelacyjna faktura tych gór!