Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1759
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
ano, woźnica przesadził ewidentnie z ilością ludzi w stosunku do tego biednego niedojedzonego konika...
-
rzeczywiście, piękny kwiat!
-
może pięknie nie wyglądają, ale za to świetnie smakują:)
-
smakowicie wyglądają:)
-
właścicielka ma poczucie humoru i fantazję:)
-
tutaj znowu mi się Madera przypomniała
-
podzielam zachwyty:)
-
ooo znów znane małpki:)
-
czyżby chcieli to uwiecznić na fotce?:)
-
rewelacyjna faktura tych gór!
-
ano, woźnica przesadził ewidentnie z ilością ludzi w stosunku do tego biednego niedojedzonego konika...
-
rzeczywiście, piękny kwiat!
-
może pięknie nie wyglądają, ale za to świetnie smakują:)
-
smakowicie wyglądają:)
-
właścicielka ma poczucie humoru i fantazję:)
-
tutaj znowu mi się Madera przypomniała
-
podzielam zachwyty:)
-
ooo znów znane małpki:)
-
czyżby chcieli to uwiecznić na fotce?:)
-
rewelacyjna faktura tych gór!