Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1757

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. irena2005n
    irena2005n (02.05.2013 23:40)
    piękny...i romantyczny...
  2. irena2005n
    irena2005n (02.05.2013 23:39)
    system irygacyjny...doprowadzony chyba do perfekcji....
  3. irena2005n
    irena2005n (02.05.2013 23:39)
    niesamowity widok....
  4. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 17:26)
    Druga część Indonezji równie ciekawa i bogata w masę pięknych zdjęć jak pierwsza:) Dwie wyspy leżące tak blisko siebie a jednak zupełnie inne. A co dopiero Jawa, Sumatra, Flores czy Komodo?:) Indonezja zachwyca właśnie swoją różnorodnością, bogactwem smaków, zapachów, kultur i krajobrazów:) Gdzie się nie pojedzie to znajdzie się coś nowego i ciekawego:) Lombok bardzo mi się spodobał, z wielką chęcią przeczytam i obejrzę trzecią część, gdziekolwiek by ona nie była:) Jak zawsze świetna relacja i plejada znakomitych fotek:) Pozdrawiam!
  5. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 17:22)
    dobrze że wielu unikało, to znaczy że cenią swoją wartość i nie chcą być "wykorzystywani" jako obiekty fotografowane przez białych i bogatszych od nich. To samo spotykałem np. na Bałkanach czy w Rosji.
  6. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 17:19)
    smutne a nie wspaniałe...
  7. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 17:17)
    niezła ekipa młodych muzułmanek:)
  8. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 17:12)
    piękne nastrojowe zdjęcie!
  9. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 17:11)
    ale z was benzynożercy:)
  10. pan_hons
    pan_hons (02.05.2013 16:54)
    blisko mają do Bali, dlatego:)