Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1757
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
piękny...i romantyczny...
-
system irygacyjny...doprowadzony chyba do perfekcji....
-
niesamowity widok....
-
Druga część Indonezji równie ciekawa i bogata w masę pięknych zdjęć jak pierwsza:) Dwie wyspy leżące tak blisko siebie a jednak zupełnie inne. A co dopiero Jawa, Sumatra, Flores czy Komodo?:) Indonezja zachwyca właśnie swoją różnorodnością, bogactwem smaków, zapachów, kultur i krajobrazów:) Gdzie się nie pojedzie to znajdzie się coś nowego i ciekawego:) Lombok bardzo mi się spodobał, z wielką chęcią przeczytam i obejrzę trzecią część, gdziekolwiek by ona nie była:) Jak zawsze świetna relacja i plejada znakomitych fotek:) Pozdrawiam!
-
dobrze że wielu unikało, to znaczy że cenią swoją wartość i nie chcą być "wykorzystywani" jako obiekty fotografowane przez białych i bogatszych od nich. To samo spotykałem np. na Bałkanach czy w Rosji.
-
smutne a nie wspaniałe...
-
niezła ekipa młodych muzułmanek:)
-
piękne nastrojowe zdjęcie!
-
ale z was benzynożercy:)
-
blisko mają do Bali, dlatego:)
-
piękny...i romantyczny...
-
system irygacyjny...doprowadzony chyba do perfekcji....
-
niesamowity widok....
-
Druga część Indonezji równie ciekawa i bogata w masę pięknych zdjęć jak pierwsza:) Dwie wyspy leżące tak blisko siebie a jednak zupełnie inne. A co dopiero Jawa, Sumatra, Flores czy Komodo?:) Indonezja zachwyca właśnie swoją różnorodnością, bogactwem smaków, zapachów, kultur i krajobrazów:) Gdzie się nie pojedzie to znajdzie się coś nowego i ciekawego:) Lombok bardzo mi się spodobał, z wielką chęcią przeczytam i obejrzę trzecią część, gdziekolwiek by ona nie była:) Jak zawsze świetna relacja i plejada znakomitych fotek:) Pozdrawiam!
-
dobrze że wielu unikało, to znaczy że cenią swoją wartość i nie chcą być "wykorzystywani" jako obiekty fotografowane przez białych i bogatszych od nich. To samo spotykałem np. na Bałkanach czy w Rosji.
-
smutne a nie wspaniałe...
-
niezła ekipa młodych muzułmanek:)
-
piękne nastrojowe zdjęcie!
-
ale z was benzynożercy:)
-
blisko mają do Bali, dlatego:)