Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1758
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
mądrze robi:)
-
wyśmienite położenie:)
-
jak widać, za bycie pozbawionym turystów, za spokój i ciszę, trzeba nieźle zapłacić...
-
fajnie, ze w końcu pogoda zaczęła dopisywać i widać niebieskie niebo:) Od razu przyjemniej:)
-
soczyście zielono i tak naturalnie tam:)
-
ciekawie wykonane zdjęcie:)
-
świetne zdjęcie szerokim kadrem z bliska - takie lubię:)
-
najlepiej jakby jeszcze Gangnam Style;)
-
każdy swoją cegiełkę chce dołożyć - i to jest piękne:) Wiara tam jest czymś prawdziwym:)
-
każdy chce mieć w tym swój udział:)
-
mądrze robi:)
-
wyśmienite położenie:)
-
jak widać, za bycie pozbawionym turystów, za spokój i ciszę, trzeba nieźle zapłacić...
-
fajnie, ze w końcu pogoda zaczęła dopisywać i widać niebieskie niebo:) Od razu przyjemniej:)
-
soczyście zielono i tak naturalnie tam:)
-
ciekawie wykonane zdjęcie:)
-
świetne zdjęcie szerokim kadrem z bliska - takie lubię:)
-
najlepiej jakby jeszcze Gangnam Style;)
-
każdy swoją cegiełkę chce dołożyć - i to jest piękne:) Wiara tam jest czymś prawdziwym:)
-
każdy chce mieć w tym swój udział:)