Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1732

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:44)
    Pamiętam,pamiętam słynne czyny społeczne,najczęściej w niedzielę....
  2. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:39)
    Do Morskiego Oka szłam pieszo.
    Nie mogłam patrzeć na te biedne koniki...
  3. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:37)
    ....no właśnie,w niektórych miejscowościach jest nawet dwa kościoły,a nawet więcej....
  4. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:35)
    Przyjmij te cios na klatę,gorzej będzie latem-)

    Kobiety jak te kwiaty!
    Faceci jak liście....echhhh...

    Dzięki za tę piosenkę-)))))
  5. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:29)
    No cóż,a widziałeś ilu topornych facetów nie pasuje do delikatnych kobiet?;-)
  6. lmichorowski
    lmichorowski (10.05.2013 23:59)
    Ciekawa relacja, no a zdjęcia to sam miód! Pozdrawiam.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (10.05.2013 23:51)
    I got my ticket to heaven
    and everlasting life
    I got a ride all the way to paradise
    I got my ticket to heaven
    and everlasting life
    all the way to paradise...
  8. lmichorowski
    lmichorowski (10.05.2013 23:49)
    +++++++++++
  9. lmichorowski
    lmichorowski (10.05.2013 23:43)
    Mimozami jesień się zaczyna...
  10. lmichorowski
    lmichorowski (10.05.2013 23:39)
    Przypomniał mi się fragment piosenki Wojciecha Młynarskiego:

    "Wiał lekki wiatr, przeciwny wiatr i deszczyk kropił,
    I hen w oddali gdzieś majaczył brzeg i wtem
    Rozległ się okrzyk "Kierownictwo nam się topi!!!"
    A jego łajba pływa już do góry dnem... "