Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1731
Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka
-
-
W Polsce tak....
-
Optymista:-)
-
Nikt nie zatonął,bez obawy-)
Nawet ja siedzę,a pływac nie umiem.
Tym czymś dowożono nas z plaż na stateczek.
-
Temu osobnikowi raczej bym nie zaśpiewała-)
-
Nie jest to zdjęcie z photo shopa.
Aparat jest zabezpieczony przed wodą i zwyczajnie robi się zdjęcie,kiedy do połowy zanurzony jest w wodzie.
-
Zdjęcia robione są techniką RAW i do pracy z takimi zdjęciami służy LR.
Picassa nie ma z tym zdjęciem nic wspólnego.
Zdjęcie...no cóż,nie każdemu musi się podobać-)
-
kolega miał chyba na myśli, że słaba ta fota :) ale zapewne Picassą go nie obrabiałaś, czy się mylę ?
-
Piszczało,ale do dzisiaj nie wiemy,co to było:-)
-
Ja też-)
Podziwiam do dzisiaj,ale garnków lepić nie potrafię...
-
W Polsce tak....
-
Optymista:-)
-
Nikt nie zatonął,bez obawy-)
Nawet ja siedzę,a pływac nie umiem.
Tym czymś dowożono nas z plaż na stateczek. -
Temu osobnikowi raczej bym nie zaśpiewała-)
-
Nie jest to zdjęcie z photo shopa.
Aparat jest zabezpieczony przed wodą i zwyczajnie robi się zdjęcie,kiedy do połowy zanurzony jest w wodzie. -
Zdjęcia robione są techniką RAW i do pracy z takimi zdjęciami służy LR.
Picassa nie ma z tym zdjęciem nic wspólnego.
Zdjęcie...no cóż,nie każdemu musi się podobać-) -
kolega miał chyba na myśli, że słaba ta fota :) ale zapewne Picassą go nie obrabiałaś, czy się mylę ?
-
Piszczało,ale do dzisiaj nie wiemy,co to było:-)
-
Ja też-)
Podziwiam do dzisiaj,ale garnków lepić nie potrafię...

Wystarczy,że tu je kilka osób obejrzy.