Otrzymane komentarze dla użytkownika hooltayka, strona 1731

Przejdź do głównej strony użytkownika hooltayka

  1. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:26)
    NG?...aż tak wysoko moje marzenia nie sięgają:-)
    Wystarczy,że tu je kilka osób obejrzy.
  2. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:24)
    W Polsce tak....
  3. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:23)
    Optymista:-)
  4. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:22)
    Nikt nie zatonął,bez obawy-)
    Nawet ja siedzę,a pływac nie umiem.
    Tym czymś dowożono nas z plaż na stateczek.
  5. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:18)
    Temu osobnikowi raczej bym nie zaśpiewała-)
  6. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:10)
    Nie jest to zdjęcie z photo shopa.
    Aparat jest zabezpieczony przed wodą i zwyczajnie robi się zdjęcie,kiedy do połowy zanurzony jest w wodzie.
  7. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 2:06)
    Zdjęcia robione są techniką RAW i do pracy z takimi zdjęciami służy LR.
    Picassa nie ma z tym zdjęciem nic wspólnego.
    Zdjęcie...no cóż,nie każdemu musi się podobać-)
  8. voyager747
    voyager747 (11.05.2013 1:55)
    kolega miał chyba na myśli, że słaba ta fota :) ale zapewne Picassą go nie obrabiałaś, czy się mylę ?
  9. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:49)
    Piszczało,ale do dzisiaj nie wiemy,co to było:-)
  10. hooltayka
    hooltayka (11.05.2013 1:47)
    Ja też-)
    Podziwiam do dzisiaj,ale garnków lepić nie potrafię...